3 יתרונות במסחר בשוק ההון האמריקאי

3 יתרונות במסחר בשוק ההון האמריקאי

אין שום בעיה עם כל הקשור אל מסחר בשוק ההון הישראלי, רק שבאמריקה כמו שרק באמריקה הפוטנציאל לרווחים גדולים יותר. אם גם אתם מעוניינים להרגיש באמריקה ולהרוויח כמו באמריקה, קרוב לוודאי שגם אתם תהיו מעוניינים לסחור בשוק ההון האמריקאי. איך עושים זאת? באמצעות מערכת מסחר חדשנית ומתקדמת שמותאמת למסחר בשוק ההון של אמריקה. עדיין מתלבטים האם להתחיל ולסחור בשוק ההון הישראלי או האמריקאי? התחילו לקרוא את היתרונות העיקריים של מסחר בשוק ההון של דוד סם.

הסיבה הראשונה – ההיצע והגודל

היתרון הראשון של שוק ההון האמריקאי בא לידי ביטוי בגודל שלו ובהיצע שלו. הבורסה האמריקאית היא הגדולה ביותר בעולם וכוללת את הנאסד”ק ואת הבורסה לניירות ערך בניו יורק.   היצע המניות הוא הגדול בעולם, מחזורי המסחר הם מהגדולים בעולם ורוב החברות הגדולות נסחרות בשוק ההון האמריקאי. בנוסף, מדובר על בורסה אמינה מאוד שאינה מושפעת בקלות מכל תקרית קטנה ברחבי העולם. (שוק ההון הישראלי מושפע לעיתים קרובות מכל שינוי פוליטי ורגולציות שונות שמונהגות בישראל).

הסיבה השנייה – פוטנציאל להרוויח הון

ההיצע והגודל של השוק האמריקאי מובילים לדבר הברור מאליו, הפוטנציאל הרווחי הגדול שיש לשוק זה.  היקף המסחר בבורסה האמריקאית גדול משמעותית מהיקף המסחר בבורסה הישראלית. כלומר, יש פעולות הקנייה והמכירה של המניות רבות יותר ויש ביקוש גדול יותר למניות. כל אחד יכול לבחור בקפדנות בדיוק את אותה מניה בה הוא מעוניין לסחור ללא פשרות כלשהן. כל אחד יכול לקבוע במדויק את מחיר היציאה בו הוא מעוניין ולמכור בדיוק באותו המחיר אותו קבעתם לעצמכם. ניתן לבחור לסחור במניות של חברות גדולות ומוכרות שנסחרות במאות דולרים וניתן להחליט לסחור במניות של חברות קטנות אותן ניתן לקנות בכמה דולרים בודדים ולמכור בהתאם. כיוון שהמטרה של כל מי שמעוניין לסחור בבורסה היא להרוויח בה, שוק ההון האמריקאי הוא המקום הטוב ביותר למסחר פורה.

הסיבה השלישית – אפשרי ונוח

אם בעבר רוב הסוחרים הישראלים העדיפו את שוק ההון הישראלי וזאת משום סיבות טכניות שהולידו קשיים מסוימים. כיום, ניתן לסחור בשוק האמריקאי באמצעות פלטפורמות מסחר מתקדמות שמאפשרות מסחר במניות קטנות וגדולות כאחד. בנוסף, יש חברות שמאפשרות ללקוחותיהם עמלות נמוכות  וללא חיובים על המערכת בה הם משתמשים. פעולות המסחר מתבצעות בקלות ובמהירות והמערכות מספקות מידע בזמן אמת וכלים מתקדמים, דבר שהופך את המסחר לנוח וכדאי.       

חשוב לדעת אודות שוק ההון האמריקאי

  • שעות מסחר – שעות המסחר בבורסה האמריקאית שונות מישראל, דבר שיכול להוות יתרון לאנשים שאוהבים לקום מאוחר או אנשים שסוחרים לאחר סיום יום העבודה שלהם. המסחר מתחיל ב- 16:00 שעון ישראל ומסתיים ב- 23:00.        
  • עמלות נמוכות – העמלות של מכירת מניה וקניית מניה נמוכות בהשוואה אל עמלות במדינות אחרות בעולם.
  • מידע – כיוון שרוב האתרים הפיננסיים עוסקים בשוק ההון האמריקאי, יש מידע רב אודות שוק זה וסקירות רבות אודות מניות אלו ואחרות. בנוסף, יש תיעוד מלא של הבורסה לאורך השנים ולכן ניתן ליהנות ממאגרי מידע של שנים רבות.
  • שקיפות – אין פשרות בכל הקשור אל שקיפות בבורסה האמריקאית. כל חברה חייבת להיות בשקיפות מלאה, דבר שכולל פרסום של שינויים במצבת העובדים, דו”חות כספיים של ההנהלה, פרסום של כל מיני שינויים הקשורים אל ההנהלה של החברה, מוצריה, שירותיה ועוד.

לסיכום, היתרונות הרבים של מסחר בשוק ההון האמריקאי גורם לסוחרים ישראלים רבים להשקיע את מרצם וכספם בשוק זה.

באנר הפניה לקורס שמאות רכוש. כותרת: כמה עולה קורס שמאות מקרקעין

שיתוף

פוסטים נוספים

אדם על מחשב. כיתוב: איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

מה המוסדות שבהם אפשר ללמוד שמאות מקרקעין? מה לומדים בשמאות מקרקעין? ומה היתרונות של אפיק? השאלה איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין היא שאלה של הרבה

בוגרי קורס שמאות רכוש 2021

עוד בוגרים מרוצים של קורס שמאות רכוש בוגרי קורס שמאות רכוש 2021 בהובלתו של קובי רז. לרוב אנחנו מעדיפים קורסים אונליין ולא להיות בפקקים. אבל

תמונה: מטבעות דיגיטליים. כיתוב: מה זה קריפטו

מה זה קריפטו

מה זה בדיוק קריפטו? מהם מטבעות קריפטו? מהם המטבעות החדשים? והאם יש מטבעות קריפטו מומלצים? כל היום שומעים על קריפטו. פעם זה היה ביטקוין, אחר 

שלחו לנו הודעה