לימודי שמאות מקרקעין המלצות

לימודי שמאות מקרקעין המלצות

איך לבחור קורס שמאות מקרקעין? איפה לומדים? ממי לבקש המלצות?

בשנים האחרונות קורס שמאות מקרקעין הופך למבוקש יותר ויותר, עם עליית מחירי הנדל”ן ואחריותו לצמיחה במדינת ישראל, לא פחות מהייטק. הענף אחראי לכ-1.5% מהצמיחה במשק. אבל עולה השאלה איך לבחור קורס? אחד הפתרונות הוא לבקש המלצות עבור לימודי שמאות מקרקעין. ממי מבקשים? כמובן מסטודנטים שאתם מכירים, משמאים שעבדתם איתם, ממרצים ששמעתם עליהם ורק לאחר מכן בתגובות אונליין. אבל היזהרו מתגובות אונליין, בדקו שהתגובות אמיתיות ושבאמת עומדים מאחוריהן אנשים אמיתיים.

באנר הפניה לקורס שמאות רכוש. כותרת: כמה עולה קורס שמאות מקרקעין

למרות ההמלצות הטובות שתקבלו והביקוש האדיר, זכרו שזה תחום שקשה מאוד להתקבל אליו. בניגוד לשמאות רכב או רכוש,  רישיון שמאי מקרקעין מחייב תואר ראשון. שמאות מקרקעין – בשל תהליך ההכשרה העמוק והארוך שלה – מחייבת המלצות ללימודי שמאות מקרקעין מהגורמים המקצועיים ביותר. 

מכללת אפיק מתגאה במרצים הטובים והמובילים בתחומם, בהם אנשי מקצוע, שמאי מקרקעין, מהנדסים ובשורה התחתונה  אנשים שחיים את התחום מהרגליים ותאכלס יעזרו לכם לעבור את הבחינות. עוד מלמדים בתוכנית בכירים בעיריות וברשויות המקומיות.

לא רק המלצות

לצד המלצות עבור לימודי שמאות מקרקעין יש עוד גורמים שחשוב להתייחס אליהם בבחירת קורס שמאות מקרקעין. אחד מהם הוא המיקום. זמן הלימודים אינו קצר ויש בחינות רבות שצריך לעבור עד ההסמכה. לכן אם לא מוצאים מקום קרוב לבית, יש יתרון גדול מאוד בלימודים אונליין.  למה  עדיפים לימודי שמאות מקרקעין אונליין? קודם כול לומדים בצורה נינוחה עם קבוצה קטנה של תלמידים. יש פחות לחץ להגיע לקורס ובניגוד ללימודים במוסד אקדמי לא צריך לרוץ מבניין לבניין. 

גורם נוסף הוא התוצאות. שיעורי ההצלחה במכללת אפיק הם מהגבוהים בארץ. תלמידים שלמדו במוסדות אחרים מספרים שנכשלו שם בכמה מבחנים ועברו דרך מכללת אפיק מציון “נכשל” לציון של 90!  

לימודי שמאות מקרקעין  -המלצות על מכללת אפיק

בנוגע למכללת אפיק, עדיף לתת לסטודנטים ולבוגרים שלנו לדבר.   המהנדס והאדריכל אורי סופר למשל מספק חוות דעת על לימודי שמאות מקרקעין במכללת אפיק. הוא מדגיש את היתרונות של הקורסים אונליין, “בכל המסגרות שחיפשתי, לא היתה את האופציה ללמוד באון ליין כמו במכללת אפיק”. כאב לארבעה ילדים שעובד כל מסגרת אחרת הייתה פשוט בלתי אפשרית עבורו. הוא מציין לטובה גם את השיעורים הפרטיים והתמיכה של המכללה. המלצה נוספת תוכלו למצוא בסרטון בכתבה של כלכליסט: של בוגר המחזור הראשון רונן סולומון. שם הוא מספר שבמוסד אחר סיים עם ציון ארבעים ובמכללת אפיק הגיע לציון תשעים. הוא מספר שמכללת אפיק נטעה בו את הביטחון ואת תעצומות הנפש. 

https://www.youtube.com/watch?v=PyiDhvhXsu4

לסיכום בוחרים מסלול לימודי שמאות מקרקעין באמצעות המלצות של אנשי מקצוע, של בוגרים וסטודנטים, לפי התוצאות בשטח ולפי האווירה והנוחות של הלימודים. תוכלו ללמוד עוד על הקורסים החדשים של אפיק.

שיתוף

פוסטים נוספים

אדם על מחשב. כיתוב: איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

מה המוסדות שבהם אפשר ללמוד שמאות מקרקעין? מה לומדים בשמאות מקרקעין? ומה היתרונות של אפיק? השאלה איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין היא שאלה של הרבה

בוגרי קורס שמאות רכוש 2021

עוד בוגרים מרוצים של קורס שמאות רכוש בוגרי קורס שמאות רכוש 2021 בהובלתו של קובי רז. לרוב אנחנו מעדיפים קורסים אונליין ולא להיות בפקקים. אבל

תמונה: מטבעות דיגיטליים. כיתוב: מה זה קריפטו

מה זה קריפטו

מה זה בדיוק קריפטו? מהם מטבעות קריפטו? מהם המטבעות החדשים? והאם יש מטבעות קריפטו מומלצים? כל היום שומעים על קריפטו. פעם זה היה ביטקוין, אחר 

שלחו לנו הודעה