לימודי שמאות מקרקעין המלצות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
לימודי שמאות מקרקעין המלצות

איך לבחור קורס שמאות מקרקעין? איפה לומדים? ממי לבקש המלצות?

בשנים האחרונות קורס שמאות מקרקעין הופך למבוקש יותר ויותר, עם עליית מחירי הנדל"ן ואחריותו לצמיחה במדינת ישראל, לא פחות מהייטק. הענף אחראי לכ-1.5% מהצמיחה במשק. אבל עולה השאלה איך לבחור קורס? אחד הפתרונות הוא לבקש המלצות עבור לימודי שמאות מקרקעין. ממי מבקשים? כמובן מסטודנטים שאתם מכירים, משמאים שעבדתם איתם, ממרצים ששמעתם עליהם ורק לאחר מכן בתגובות אונליין. אבל היזהרו מתגובות אונליין, בדקו שהתגובות אמיתיות ושבאמת עומדים מאחוריהן אנשים אמיתיים.

למרות ההמלצות הטובות שתקבלו והביקוש האדיר, זכרו שזה תחום שקשה מאוד להתקבל אליו. בניגוד לשמאות רכב או רכוש,  רישיון שמאי מקרקעין מחייב תואר ראשון. שמאות מקרקעין – בשל תהליך ההכשרה העמוק והארוך שלה – מחייבת המלצות ללימודי שמאות מקרקעין מהגורמים המקצועיים ביותר. 

מכללת אפיק מתגאה במרצים הטובים והמובילים בתחומם, בהם אנשי מקצוע, שמאי מקרקעין, מהנדסים ובשורה התחתונה  אנשים שחיים את התחום מהרגליים ותאכלס יעזרו לכם לעבור את הבחינות. עוד מלמדים בתוכנית בכירים בעיריות וברשויות המקומיות.

לא רק המלצות

לצד המלצות עבור לימודי שמאות מקרקעין יש עוד גורמים שחשוב להתייחס אליהם בבחירת קורס שמאות מקרקעין. אחד מהם הוא המיקום. זמן הלימודים אינו קצר ויש בחינות רבות שצריך לעבור עד ההסמכה. לכן אם לא מוצאים מקום קרוב לבית, יש יתרון גדול מאוד בלימודים אונליין.  למה  עדיפים לימודי שמאות מקרקעין אונליין? קודם כול לומדים בצורה נינוחה עם קבוצה קטנה של תלמידים. יש פחות לחץ להגיע לקורס ובניגוד ללימודים במוסד אקדמי לא צריך לרוץ מבניין לבניין. 

גורם נוסף הוא התוצאות. שיעורי ההצלחה במכללת אפיק הם מהגבוהים בארץ. תלמידים שלמדו במוסדות אחרים מספרים שנכשלו שם בכמה מבחנים ועברו דרך מכללת אפיק מציון "נכשל" לציון של 90!  

לימודי שמאות מקרקעין  -המלצות על מכללת אפיק

בנוגע למכללת אפיק, עדיף לתת לסטודנטים ולבוגרים שלנו לדבר.   המהנדס והאדריכל אורי סופר למשל מספק חוות דעת על לימודי שמאות מקרקעין במכללת אפיק. הוא מדגיש את היתרונות של הקורסים אונליין, "בכל המסגרות שחיפשתי, לא היתה את האופציה ללמוד באון ליין כמו במכללת אפיק". כאב לארבעה ילדים שעובד כל מסגרת אחרת הייתה פשוט בלתי אפשרית עבורו. הוא מציין לטובה גם את השיעורים הפרטיים והתמיכה של המכללה. המלצה נוספת תוכלו למצוא בסרטון בכתבה של כלכליסט: של בוגר המחזור הראשון רונן סולומון. שם הוא מספר שבמוסד אחר סיים עם ציון ארבעים ובמכללת אפיק הגיע לציון תשעים. הוא מספר שמכללת אפיק נטעה בו את הביטחון ואת תעצומות הנפש. 

לסיכום בוחרים מסלול לימודי שמאות מקרקעין באמצעות המלצות של אנשי מקצוע, של בוגרים וסטודנטים, לפי התוצאות בשטח ולפי האווירה והנוחות של הלימודים. תוכלו ללמוד עוד על הקורסים החדשים של אפיק.

רוצה לקדם את הקריירה שלך ?

השאר לנו את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם האפשרי 

הכתבות החמות מעולם השמאות

הפודקאסטים החמים מעולם השמאות

צרו קשר