כמה עולה קורס שמאות רכוש

כמה עולה קורס שמאות רכוש

לימודי שמאות רכוש – מה המחיר? מה לומדים בהם? ומה תנאי הקבלה?

אתם חולמים להיות שמאי רכוש, להעריך נזקים ולעזור לאנשים בתביעות מול חברות הביטוח, אבל אתם רוצים לדעת אם אתם עומדים בתקציב. קודם כול במכללת אפיק החלטנו שאנו מתרכזים בלימודי  שמאות רכוש אונליין וחוסכים עלויות וההוזלה מתגלגלת אליכם. כמה עולה קורס שמאות רכוש? בואו נראה.

קורס שמאות רכוש – מה לומדים

לפני שנדבר על המחיר, על מה בעצם משלמים ומה לומדים? שמאי רכוש הם מי שמעריכים את עלות הרכוש וכן נזק שנגרם לו. הם עוסקים גם בהערכת זכויות ומוניטין. לרוב הם עוסקים בתחום הביטוח, אך הם גם מעריכים נכס לפני מכירה – למשל בהערכת אומנות, וכן  נכס המשמש כערובה. הם מעריכים גם את עלות הנזק שנגרם לרכוש, למשל משריפה או אובדן.

במכללת אפיק תלמדו מבוא למקצוע השמאות, סוגי חוזים וחוקים, כלים לשמאי רכוש כמו איתור נזקים, חקר שריפות, מכון התקנים ועוד. עוד נלמד על ניתוח פוליסות ביטוח. בסוף הקורס יש מבחן מסכם ועבודת גמר. כמו כן תוכלו לערוך סימולציות על מקרים אמיתיים. גם יהיו השתלמויות, למשל בעבודה מול הרשויות, ונלמד גם איך לכתוב חוות דעת מקצועית. וזה רק על קצה המזלג.

בחבילה הבסיסית גם עורכים השתלמות עד מומחה – כיצד לכתוב חוות דעת לבית המשפט ולמה יש לשים לב בהופעה בבית המשפט ועוד. בנוסף יש השתלמות גם כסוקר סיכונים – מומחה מתחום הביטוח המעריך את הסיכונים לעסק או הדירה לפני ביצוע הביטוח. מי שמעוניין בהשתלמויות נוספות יכול ללמוד גם על איתור נזקי מים והערכת אומנות.

קורס לימודי שמאות רכוש  – מחיר לכל מסלול

במכללת אפיק יש שלושה מסלולים או חבילות שבהן תוכלו ללמוד בהתאם לתחומי העניין והתקציב שלכם. במכללת אפיק לומדים שמאות רכוש לצד קורסים אחרים החשובים למקצוע.

 החבילה הזולה ביותר היא חבילת הכסף, זו כוללת את הקורסים "שמאות רכוש", "עד מומחה", ו"סוקר סיכונים". מחיר החבילה הוא 499 שקל ב-12 תשלומים, ואתם מקבלים מנוי לשישה חודשים לקורס שמאי רכוש כולל גישה מלאה לקבוצות הקורס, ליווי מלא ובניית תוכנית לימודים התפורה לכם אישית.  בסוף הקורס תקבלו תעודת הסמכה ותעשו השתלמות לתפקידים כמו עד מומחה וסוקר סיכונים. 

בחבילת הזהב תקבלו את כל זה לצד השתלמות באיתור נזקי מים ונזילות במבנים. והמחיר? רק 599 שקל בחודש ב-12 תשלומים. ואם אתם רוצים ללכת על כל הקופה אפשר להוסיף בחבילת פלטינום גם השתלמות בהערכת אומנות. וכמה זה עולה?  699 שקל ב-12 תשלומים בלבד.

מה מקבלים בלימודי שמאות רכוש?

קודם כול אתם יוצאים עם תעודה מקצועית של שמאי רכוש, עם התמחות לפי בחירתכם ונכנסים מיד לשוק העבודה למקצוע עם משכורת של חמש ספרות מהיום הראשון. מעל  80% מבוגרי הקורס השתלבו בתחום לאחר ההכשרה. רוב התלמידים קיבל משכורת של מעל 10,000 שקל מהיום הראשון. ואתם גם נהנים ממקצוע יציב, כי נזקי רכוש קורים כל הזמן.

כמה עולה קורס שמאות רכוש במכללת אפיק ביחס למוסדות אחרים?

במכללת אפיק הדגש הוא על לימודי אונליין. אנחנו מספקים לכם את כל המידע הדרוש להיות שמאי רכוש ויותר, כולל ההתמחויות חשובות. כיוון  שהלימודים מקוונים אנחנו חוסכים ואתם חוסכים, המחירים הם נמוכים ביחס ללימודים בכיתות ומספקים מידע רב שאין במקומות אחרים במחירים שלנו, כולל השתלמויות והתמחויות.

ותנאי הקבלה?

אתם יכולים ישר להירשם בלי תואר ראשון ובלי ציונים מוקדמים ממוסדות אחרים. כדאי להירשם בהקדם לפני שהרגולציה תשנה את דעתה. (למידע נוסף על תנאי הקבלה לשמאי רכוש).

רוצה לקדם את הקריירה שלך ?

השאר לנו את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם האפשרי 

הכתבות החמות מעולם השמאות

הפודקאסטים החמים מעולם השמאות

צרו קשר