השקעות נדל”ן – למי זה מתאים?

השקעות נדלן – למי זה מתאים?

קיים ביקוש גדול בתחום הנדל”ן ומקומות תעסוקה רבים מחפשים מומחים שלמדו תחום זה.  תחום השקעות נדלן הוא זהו תחום שמאגד אפשרויות רבות, אם כבעלי עסק ואם כשכירים. קורס השקעות נדל”ן של מכללת אפיק כולל שילוב מנצח של חומרים עיוניים אל מול כלים פרקטים רבים שישמשו את המשקיע בסיום הקורס.

קורס נדל”ן – מה לומדים?

הנושאים הנלמדים בקורס השקעות נדל”ן הם איתור נכסים בעלי פוטנציאל, מכירת נכסים ברווח, מבנה עסקת נדל”ן ודגשים חשובים, בחירת שוק נדלן, ניתוח נכסים, כדאיות השקעה, תחום המימון, היבטים משפטיים, משכנתאות ועוד.

קורס השקעות נדלן של מכללת אפיק נערך בפורמט מצומצם וזאת על מנת להעניק לכל משתתף את מלוא תשומת הלב והליווי הנחוץ. כל כיתה כוללת עד עשרה סטודנטים. שיטת הלימוד המיוחדת של מכללת אפיק והעובדה שהלימודים משלבים את ההיבט העיוני של השקעות נדל”ן יחד עם לימודים תיאורטיים מוביל את הבוגרים למציאת משרות שונות בתחום כבר בסיום הקורס ובניית קריירה משגשגת. הסטודנטים של אפיק מסיימים את הקורס עם ניסיון מעשי , דבר שנחשב כזהב בשוק התעסוקה.

קהל יעד של השקעות נדל”ן

כל אחד יכול להירשם אל קורס השקעות נדל”ן אך השאלה הנשאלת היא האם כל אחד מתאים לתחום זה? התאמה בין מאפייניו, כישוריו והידע אותו רכש המשקיע היא זו שתוביל להצלחה בתחום זה. משקיעים בתחום זה האם אנשים שידועים בסובלנות שלהם, שכן מדובר על תחום שמצריך התמדה ואורך רוח למשךך זמן רב עד אשר מתקבלת התוצאה בה מעוניינים. מאפיינים נוספים של אנשים שמתאימים לתום הנדלן הם אנשים בעלי  חשיבה יצירתית, יכולת לצאת מחוץ לקופסה, אומץ מושכל, ראייה רחבה וניתוח מושכל וריאלי של שוק הנדל”ן.

השקעות נדל”ן וידע

ידע הוא חלק בלתי נפרד מכל הצלחה. כל מי שמעוניין להתחיל ולהשקיע בנדל”ן חייב להיות בעל ידע  בתחום. כיוון שידע הוא דבר נרכש, הדבר אותו יש לעשות טרם התחלת העיסוק בתחום הנדל”ן הוא ללמוד אותו.  קורס השקעות נדלן של מכללת אפיק הוא קורס שכולל נושאים חיוניים רבים בתחום וכלים פרקטיים שנחוצים להצלחה בו.  בסיום הקורס, הבוגרים יכירו את שוק הנדל”ן מכל היבט אפשרי. דבר זה יכלול הבנה כלכלית של תהליכי המשק הישראלי ותהליכים עולמיים המשפיעים על מחירי הנדל”ן. הכרת עולם המשכנתאות, זיהוי פוטנציאל נדל”ני בערים שונות בישראל. בנוסף, כל סטודנט שיסיים בהצלחה את הקורס השקעות נדל”ן יצא לשוק התעסוקה כשבאמתחתו לא רק ידע, אלא גם ניסיון בתחום.

לסיכום, אם גם אתם מעוניינים לעסוק בתחום השקעות נדל”ן כמשקיעים עצמאיים, יועצים בחברות שונות או עובדים המומחים בתחום או אם אתם מעוניינים להכיר את התחום היטב על מנת לקבל את ההחלטות הנכונות בכל הקשור אל ההשקעה הפרטית שלכם בנדל”ן, מכללת אפיק מזמינה אתכם לקורס השקעות נדל”ן.

דברו איתנו להרשמה 1700 – 700 741

שיתוף

פוסטים נוספים

אדם על מחשב. כיתוב: איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

מה המוסדות שבהם אפשר ללמוד שמאות מקרקעין? מה לומדים בשמאות מקרקעין? ומה היתרונות של אפיק? השאלה איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין היא שאלה של הרבה

בוגרי קורס שמאות רכוש 2021

עוד בוגרים מרוצים של קורס שמאות רכוש בוגרי קורס שמאות רכוש 2021 בהובלתו של קובי רז. לרוב אנחנו מעדיפים קורסים אונליין ולא להיות בפקקים. אבל

תמונה: מטבעות דיגיטליים. כיתוב: מה זה קריפטו

מה זה קריפטו

מה זה בדיוק קריפטו? מהם מטבעות קריפטו? מהם המטבעות החדשים? והאם יש מטבעות קריפטו מומלצים? כל היום שומעים על קריפטו. פעם זה היה ביטקוין, אחר 

שלחו לנו הודעה