קורס שמאות מקרקעין ללא תואר – מה צריך לדעת

קורס שמאות מקרקעין ללא תואר

האם אפשר ללמוד שמאות מקרקעין בלי תואר? מה תנאי הקבלה? ולמה כדאי קורס? 

אחת השאלות ששואלים אותנו הכי הרבה אם אפשר ללמוד לימודי שמאות מקרקעין ללא תואר. למען האמת, זו שאלה טובה. אכן כדי לקבל רישיון שמאי מקרקעין תצטרכו תואר ראשון. אבל למה לחכות לרגע האחרון? גם אם אתם סטודנטים וגם אם אין לכם עוד תואר ראשון תוכלו ללמוד מיד ומהבית.

תנאי הקבלה ללימודי שמאות מקרקעין

במוסדות אחרים יש מי שידרוש מכם ציונים מינימליים או להיות לקראת סוף התואר. במכללת אפיק תוכלו להתחיל את הלימודים בכל שלב ולחזור על קורסים, אם תצטרכו. כמובן שבזמן בחינות ההסמכה צריך להיות לכם תואר ראשון ובבחינות הסופיות תצטרכו להיות מעל גיל 23. כמו כן כדאי לוודא שאין לכם רישום פלילי. בהתאם לתנאים הללו, למעבר בבחינות ההסמכה והתמחות אצל שמאי מקרקעין מוסמך תוכלו להיות סוף סוף שמאי מקרקעין מורשים. אבל לפני זה כמובן שאפשר לעשות קורס שמאי מקרקעין ללא תואר.

קורס שמאות מקרקעין אונליין ללא תואר

במכללת אפיק אנחנו חוסכים לכם עלויות ונסיעות. אנחנו זיהינו את המגמה של לימודים מרחוק עוד לפני שהם הפכו לטרנד. הבנו שהלימודים מרחוק, אם הם נעשים על ידי מיטב המרצים, בהפקה ובצילום טובים, לצד תרגולים וסימולציות של מבחנים, הם מביאים לתוצאות. היתרון של קורסי אונליין שאתם יכולים להתחיל אותם בכל שלב, לפני התואר ואחריו. גם אם אתם לא מוכנים לכל הבחינות או לא עברתם בחינה אחת  מתוך 14 הבחינות תוכלו תמיד לחזור לקורס.

קורס שמאות מקרקעין או תואר?

קורס שמאות מקרקעין מיועד למי שרוצה להגיע ישר לתכלס. לימודי שמאות מקרקעין אונליין באפיק נמשכים מאה שבועות, שני מפגשים בשבוע, ואורך מפגש הוא ארבע שעות. אבל אתם קובעים את הזמנים שלכם לצפייה בקורס. כך שהרבה מההצלחה תלויה בכם. אנחנו כמובן דואגים לכך שאתם לא לבד מול המחשב ואתם יכולים לקבל סיוע ותגבורים ממיטב המרצים שלנו, בכירים בעולם השמאות, מנהלי חברות ובכירים ברשויות המקומיות. גם אם אתם כבר אקדמאים מתחומים אחרים אתם יכולים לעשות הסבה ולהתמקד בקורס של שמאות מקרקעין בלי להתחיל שוב מסלול מפרך של שלוש שנים וחצי. תראו איך יעל לבנטל מרוצה.

היתרון של לימודי שמאות מקרקעין ללא תואר

אם אתם סטודנטים או לא סיימתם את כל החובות לתואר אבל החלטתם שאתם רוצים להיות שמאי מקרקעין, בגלל השכר הגבוה, בגלל הביקוש הגובר לשמאי מקרקעין, אבל אינכם רוצים לחכות עד שיהיה לכם תואר ראשון ביד ולעכב את החלום, תוכלו להתחיל ללמוד בכל שלב ולהגיע לבחינות אף מוקדם יותר מהחברים. 

מה לומדים בקורס שמאות מקרקעין במכללת אפיק

במכללת אפיק אנחנו מתמקדים במה שחשוב באמת, ההצלחה שלכם בבחינות. הלימודים מתחלקים לשלושה שלבים:  השלב הראשון כולל 11 קורסים, בהם דינים, תכנון בנייה, סטטיסטיקה ועוד שלאחריהם תהיו מוכנים ל-11 הבחינות הראשונות ולבחינה המסכמת את כל הקורס. 

השלב השני הוא שנת התמחות אצל שמאי מוסמך והכנה לבחינה 13, שאליה תוכלו לגשת לפני ההתמחות, בזמן ההתמחות או במהלכה. השלב השלישי הוא ההכנה לבחינה 14 המסכמת את כל הקורסים שלאחריה תהיה לכם סוף סוף תעודה. והתוצאות? מדברות בעד עצמן. 

 

שיתוף

פוסטים נוספים

אדם על מחשב. כיתוב: איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

מה המוסדות שבהם אפשר ללמוד שמאות מקרקעין? מה לומדים בשמאות מקרקעין? ומה היתרונות של אפיק? השאלה איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין היא שאלה של הרבה

בוגרי קורס שמאות רכוש 2021

עוד בוגרים מרוצים של קורס שמאות רכוש בוגרי קורס שמאות רכוש 2021 בהובלתו של קובי רז. לרוב אנחנו מעדיפים קורסים אונליין ולא להיות בפקקים. אבל

תמונה: מטבעות דיגיטליים. כיתוב: מה זה קריפטו

מה זה קריפטו

מה זה בדיוק קריפטו? מהם מטבעות קריפטו? מהם המטבעות החדשים? והאם יש מטבעות קריפטו מומלצים? כל היום שומעים על קריפטו. פעם זה היה ביטקוין, אחר 

שלחו לנו הודעה