עיתון כלכליסט:

פורסם בתאריך 24.03.19

שמאי רכוש וחקלאות
+
סוקר סיכונים
+
עד מומחה
=

499 לחודש בלבד !

רוצה לשמוע על המסלול?

מכללת אפיק - השקעה לחיים

שאלות נפוצות

האם צריך רישיון בשביל להיות שמאי רכוש?

שמאי הרכוש אינו נדרש לרישיון או לתואר ראשון עפ"י חוק, על-כן נבדקים היטב כישוריהם של העוסקים במקצוע  ע"י משרדי השמאים וחברות הביטוח בטרם ישכרו את שירותיהם. מסיבות אלה עוברים בוגרי מכללת אפיק הכשרה מקיפה, ועם קבלת התעודה משתייכים מיידית לארגון לקידום והעשרת שמאים בישראל (ע'ר).

רגולציה בתחום שמאות הרכוש - אוטוטו זה קורה

הרכבת של שמאי הרכוש בישראל עומדת לעזוב את הרציף, ההערכה היא שסטודנט שילמד במכללה בה לא יינתן רישיון מטעם ארגון ממשלתי מסודר – לא יוכל לעבוד, ורישיונו למעשה ייפסל. רק במכללת אפיק הרישיון מונפק ומפוקח על ידי הארגון לקידום והעשרת השמאים בישראל 

מהו עושה שמאי רכוש?

השמאי מתנהל כעצמאי או כשכיר ותפקידו להפיק חוות דעת הנוגעת לרכוש או לנסיבות אירוע ספציפי, בעיקר לצרכים ביטוחייםאו כתוצאה מנזקים כמו שריפה, פריצה, הצפה ועוד.

 

למה דווקא שמאות רכוש?

שמאות רכוש היא מקצוע בעל פוטנציאל הכנסה יציב וחסין מהשפעות כלכליות שליליות כגון מיתונים. 

כמה שיעורים יש בקורס?

הקורס כולל 13 מפגשים בני 3 שעות, פעם בשבוע. הכוללים גם התנסות פרקטית. את הקורס ניתן ללמוד באופן פרונטלי במכללת אפיק או באמצעות מסלול אונליין ראשון מסוגו שמאפשר ללמוד את התחום מכל מקום בארץ.

 

הלימודים במכללת אפיק

מיום היווסדה ב-2008 מהווה מכללת אפיק מרכז חינוך והכשרה עבור חוד החנית של היזמים ואנשי המקצוע המובילים במשק בזכות שיטת לימודים ייחודית המשלבת תיאוריה לצד פרקטיקה. המכללה מפעילה מוסדות לימוד בפריסה ארצית ומערך לימודי און-ליין ייחודי וראשון מסוגו בארץ, המציב אותה כמכללה המובילה בארץ ללימודי שמאות המקרקעין ומקצועות הנדל"ן. בזכות צוות מרצים המונה למעלה מ-20 אנשי מקצוע בעלי ניסיון עשיר, שמה המכללה דגש רב על עדכניות החומר הנלמד וההתפתחויות בענפי המשק ובכך מאפשרת את שילובם המהיר של הסטודנטים בעולם העסקי.

ליווי אישי גם לאחר תום הקורס

הנגשת המקצוע לכל אחד מכל מקום בארץ

סיכומים וחומרי לימוד מתומצתים

תרגולים אינטרנטיים ושיעורים מצולמים

סטודנטים מספרים על הלימודים באפיק

רוצה לשמוע על המסלול?