מסחר בשוק ההון האמריקאי או הישראלי?

מסחר בשוק ההון האמריקאי או הישראלי?

רבים מתלבטים האם להתחיל ולסחור בשוק ההון האמריקאי או בשוק ההון הישראלי. במאמר זה נגולל בפניכם את כל היתרונות של מסחר בשוק האמריקאי אל מול היתרונות והחסרונות של מסחר בשוק הישראלי וזאת על מנת שתוכלו להגיע אל ההחלטה הנכונה.

מסחר בשוק ההון הישראלי

שוק ההון הישראלי או במילים אחרות, ‘הבורסה בישראל’, הוא אותה זירת מסחר שעיקרה מפגש בין חברות שזקוקות להון ואנשים שמעוניינים להשקיע הון בחברות אלו ואחרות. נכון להיום ניתן לסחור בשוק ההון הישראלי מהבית או מכל מקום בו יש חיבור אינטרנט וזאת באמצעות מערכת מסחר ממוחשבת.

המסחר בשוק ההון הישראלי הוא של תעודות סל, מניות, אגרות חוב, אופציות ועוד. ישראלים רבים בוחרים לפתוח חשבון מסחר בבורסה הישראלית וזאת משום שהשפה היא עברית ותהליך פתיחת חשבון המסחר בה הינו פשוט ומהיר.

בניית תיק השקעות

מסחר בשוק ההון האמריקאי – על מה מדובר?

נכון לשנת 2016 ניתן לפתוח חשבון מסחר בשוק ההון האמריקאי (הבורסה האמריקאית) בדיוק באותה קלות בה ניתן לפתוח חשבון מסחר בבורסה של ארצות הברית. החברות הנסחרות בבורסה מוכרות, העמלה היומית נמוכה במידה משמעותית ממסחר בבורסה הישראלית, הפוטנציאל לרווחים גבוה יותר ומשום פער השעות, המסחר בבורסה של ארצות הברית מתנהל מהשעה 16 אחר הצהרים ועד 23 בלילה, שעות שנוחות לרוב הישראלים. יתרונות אלו מובילים ישראלים רבים להחליט לסחור בשוק ההון האמריקאי. למידע נוסף בקרו בעמוד אפיק וולסטריט.

קורס או לימודים אוטודידקטיים?

כל אדם שמעוניין להתחיל ולסחור בשוק ההון חייב לקחת בחשבון שרצוי להירשם לקורס מסודר שעיקרו לימוד עולם המושגים הבסיסי של המסחר בשוק ההון האמריקאי / הישראלי, שיטות מסחר ועוד. אמנם יש אפשרות ללמוד באופן עצמאי (לימודים אוטודידקטיים), אך חשוב לדעת שיש הבדל משמעותי בין למידת החומר הנאסף מרחבי האינטרנט לבין למידת החומר שנערך במיוחד עבור הסטודנט במכללה בה הוא בחר וזאת על ידי מרצים מומחים בעלי ניסיון רב בשוק ההון ושיטות לימוד המתאימות לסטודנטים.

הרשמה אל קורס מסחר בשוק ההון מומלצת לכל אדם שמעוניין לעסוק במסחר בשוק ההון האמריקאי ולהצליח בו. חשוב לזכור ששמסחר בשוק ההון משמע, מסחר בכספים ולכן אנשים רבים בוחרים להיכנס אליו. סוחר חייב להכיר לפרטי פרטים את המבנה, צורת ההתנהלות של שוק ההון, יחסי המסחר, שערי הריבית, המשקיעים, השחקנים הראשיים של שוק ההון ועוד.

קווים לדמותו של שוק ההון בישראל

מסחר יומי בשוק ההון

נכון לשנת 2016 אחד התחומים המבוקשים במסחר בשוק ההון הוא מסחר יומי וזאת משום יתרונותיו הרבים.  טרם נרשמים אל לימודים מסודרים בתחום חשוב לקרוא אודות הנושא ולקבוע פגישת ייעוץ עם המומחים של המכללה בה מעוניינים ללמוד. תחום המסחר היומי ישים בשוק ההון האמריקאי. המשמעות של מסחר יומי היא מכירה או קנייה של סוגים שונים של ניירות ערך באותו יום מסחר. כלומר, תהליך הקנייה או המכירה מתחיל באותו יום מסחר ומסתיים באותו יום מסחר.

בעבר הלא רחוק, מסחר יומי בשוק ההון נעשה בעיקר על ידי מוסדות ישראלים שונים, אך בשנים האחרונות התגלה הפוטנציאל האינסופי של מסחר מסוג זה גם לסוחרים הפרטיים ומדי שנה יותר ויותר ישראלים מחליטים לסחור במסגרת המסחר היומי. מסחר יומי מחייב גישה בזמן אמת לכל נתוני הבורסה ומתן פקודות אוטומטיות של קנייה ומכירה. לכן, ניתן ליישם סוג זה של מסחר רק בבורסה ממוחשבת. נכון להיום רוב האנשים בוחרים מסחר יומי בשוק ההון האמריקאי.

קיראו גם:

במסחר היומי ניתן להחליט לנקוט בשיטת המסחר SCALPNG ולתפוס תנודה שתוביל לרווחים. מסחר בשוק  האמריקאי יכלול גישה לנאסדק ולבורסה של ניו יורק בהן יש היצע גדול מאוד של ניירות ערך ופוטנציאל אדיר לרווחים. העמלות של המסחר היומי לעיתים נמוכות יותר ממסחר לאורך זמן וניתן לנהל את הסיכונים באופן מדויק יותר. המסקנה: מסחר יומי בשוק האמריקאי הוא סוג המסחר שמושך יותר ויותר סוחרים ישראלים וזאת משום הפוטנציאל הגדול שלו. כיוון שמדובר על מסחר שמחייב מיומנויות גבוהות חשוב לרכוש ידע ומיומנויות באופן מסודר וזאת על ידי הרשמה לקורס מסחר בשוק ההון האמריקאי באחת המכללות המוכרות בישראל, כמו למשל במכללת אפיק וולסטריט.

מכללת אפיק נוסדה בשנת 2008 ונחשבת כיום לאחת המכללות המובילות בישראל בתחום לימודי מסחר בשוק ההון, לימודי יזמות עסקית ולימודי נדל”ן. המכללה שמה דגש על הכנת הסטודנטים לעולם המסחר האמיתי כאשר המטרה העיקרית היא להקנות לסטודנטים את כל הכלים שיאפשרו להם לסחור בתבונה ולגרוף רווחים.

כי היום גם אתם יכולים להתחיל ולסחור בתבונה בשוק ההון האמריקאי

לימודי מסחר בשוק ההון – מכללת אפיק

באנר הפניה לקורס שמאות רכוש. כותרת: כמה עולה קורס שמאות מקרקעין

שיתוף

פוסטים נוספים

אדם על מחשב. כיתוב: איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

מה המוסדות שבהם אפשר ללמוד שמאות מקרקעין? מה לומדים בשמאות מקרקעין? ומה היתרונות של אפיק? השאלה איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין היא שאלה של הרבה

בוגרי קורס שמאות רכוש 2021

עוד בוגרים מרוצים של קורס שמאות רכוש בוגרי קורס שמאות רכוש 2021 בהובלתו של קובי רז. לרוב אנחנו מעדיפים קורסים אונליין ולא להיות בפקקים. אבל

תמונה: מטבעות דיגיטליים. כיתוב: מה זה קריפטו

מה זה קריפטו

מה זה בדיוק קריפטו? מהם מטבעות קריפטו? מהם המטבעות החדשים? והאם יש מטבעות קריפטו מומלצים? כל היום שומעים על קריפטו. פעם זה היה ביטקוין, אחר 

שלחו לנו הודעה