קורס שוק ההון

מה זה בעצם קורס שוק ההון ומה לומדים בו?

קורס שוק ההון מאיפה מתחילים?

שוק ההון הוא תחום מוכר ופופולארי מאוד בשנים האחרונות ובתוכו נמצא מקצוע שלם.

קורס שוק ההון מקנה לסטודנטים מידע נרחב שבעזרתו תוכלו להכיר היטב את עולם שוק ההון. הקורס מקנה לסטודנטים מידע מוגדר כיצד לסחור, מידע על שוק המט"ח, תלמדו את מושגי היסוד במסחר וכמובן תלמדו מהן אפשרויות המסחר הקיימות. 

קורס שוק ההון הוא הכניסה לעולם הבורסה והוא הדרך ללמוד איך אנו יכולים לשלוט בכסף שלנו.

מהי שיטת הלימוד בקורס שוק ההון?

במכללת אפיק אנו מלמדים בשיטה אשר ייחודית למכללה המאפשרת בחירה בין קורס בכיתות גדולות או קורס אחד על אחד. בשתי שיטות הלימוד צוות המכללה מקנה ליווי אישי לכל תלמיד אשר צריך הסבר נוסף כדי שתוכלו להבין את התחום לעומק. שיטת הלימוד של מכללת אפיק פותחה לאחר מחשבה רבה ותוצאותיה מדברות בעד עצמן.

מהו התוכן הנלמד בקורס שוק ההון?

הבסיס- שכמו בלימודי שוק ההון למתחילים גם בקורס שוק ההון ישנו בסיס אותו חשוב להבין לעומק. זהו חלק תיאורטי בקורס והוא מהווה את בניית הקרקע להמשך לימודי הקורס.

אפיקי מסחר והשקעות- זהו חלק הבנוי משני שלבים: תיאורטי ומעשי. בחלק זה לומדים את דרך זיהוי הפוטנציאל הקיים באפיקי המחסר וההשקעות. 

התנהגות סוחר- אופי הסוחר חשוב מאוד להתנהלות בשוק ההון. סבלנות וידע הם שם המשחק וגם את זה חשוב ללמוד.

בנייה וניהול תיק השקעות עצמאי- זהו שלב אישי בקורס שוק ההון ומותאם באופן אישי לכל סטודנט. 

זהו שלב שבו אנו מדריכים את התלמידים לקבלת הביטחון לניהול תיקי השקעות עצמאי.

למי מתאים קורס שוק ההון?

קורס שוק ההון מתאים למי שיש לו ידע בסיסי בתחום הפיננסי ורוצה לפתח אותו עוד. לאלו אשר שוק ההון חדש להם רצוי קודם להירשם ללימודי שוק ההון למתחילים. לימודי שוק ההון מתאימים לאלו המחפשים מקצוע רווחי, מאתגר ומעניין או לאלו המחפשים הכנסה נוספת בעבודה מהבית שאינה מצריכה מאמץ רב.

ממליצים עלינו

"שמי אימרי לוי, למדתי במכללת אפיק קורס השקעות חכמות בנדל"ן בשילוב תיווך ותמ"א 38, הגעתי ללא ידע, יצאתי עם מקצוע לעתיד. במהלך הקורס רכשתי יחד עם בן משפחה דירה, לאחר מספר חודשים רכשתי דירה נוספת. מכרנו את 2 הדירות ברווח נאה. אני ממשיך להתעסק בתחום לרכוש ולמכור נכסים לחפש השקעות ברחבי הארץ ופרויקטים אישיים."

"שמי אייל חזות, למדתי במכללת אפיק את קורס שוק ההון. הלימודים מקצועיים מאוד ומקנים ביטחון במסחר בשוק ההון תוך כדי הבנה ויכולות ביצוע גבוהה המוביל אותנו לעשות כסף. ישר כח! תודה רבה לצוות ההנהלה התומך באווירה משפחתית ובפרט למרצה המוכשר עידו, נתראה בקורסים הבאים"

"שמי עומר שרן, קודם כל תודה על הכלים ו"הדחיפה" למעלה, זיכיתי להכיר חברים חדשים ולהצליח, ולראות שמה שנראה מלמעלה תמיד אפשר להגיע אליו ביצירתיות העבודה קשה לא משנה מאיפה באת, משנה לאן שאתה מכוון את עצמך! ממליץ בחום מכללת אפיק וכל השאר סתם חקיינים"