קורס ייעוץ משכנתאות

 אז מה הוא בעצם קורס ייעוץ משכנתאות?

בעולם המערבי מקצוע יועץ המשכנתאות ה – mortgage broker הוא מקצוע מוכר ומקובל.  בארה"ב וברוב מדינות אירופה אין אפשרות לקחת משכנתא באופן עצמאי בבנק אלא דרך יועץ משכנתאות פרטי. העניין הזה מחלחל אט אט גם בתודעה הישראלית ויותר אנשים משתמשים ביועץ משכנתאות פרטי.

כמות עסקאות הנדל"ן בישראל הולכת וגדלה מידי שנה בין אם על ידי משקיעים ובין אם על ידי ביקוש טבעי של גידול אוכלוסייה, גיל יציאה מהבית שיורד או אחוז גירושין שעולה.

הסיבות הללו הן ההסבר לעלייה ההולכת וגדלה בביקוש ליועצי משכנתאות בבנקים למשכנתאות ובמגזר הפרטי כיועצים פרטיים.

מה לומדים בקורס ייעוץ משכנתאות?

במהלך קורס ייעוץ משכנתאות הסטודנטים רוכשים את כל הכלים והידע הנדרש לצורך השתלבות תעסוקתית במוסדות פיננסיים שונים המתמחים בייעוץ ובמתן משכנתאות. הסטודנטים יכירו לעומק את תחום הנדל"ן והאשראי בישראל, טכניקות לזיהוי צרכי הלקוח ולבנייה של תמהיל מותאם וכן נחשפים לאסטרטגיות בהנחיה ובייעוץ.
מטרת הקורס היא להעניק לסטודנט ידע במושגי יסוד מרכזיים המשמשים בתחום המשכנתאות וכן להכשירם ברובד המקצועי, להכיר את המשכנתא, מסלוליה, התאמת המשכנתא ללקוח, טיפול מנהלתי ועוד. שימת הדגש בפרקטיקה שכוללת בדיקת מחזורים אמיתית ובניית תיקי משכנתא אמיתיים וכן שימוש בתכנת השכלולית. התוכנה תועמד לשרות התלמידים במהלך הקורס ללא עלות.

למי מתאים הקורס?

הקורס מיועד למעוניינים לעסוק בתחום באופן פרטי, אקדמאים או שכירים המעוניינים לעשות הסבה מקצועית ולעבוד בתחום באופן עצמאי.
משקיעים אשר רוכשים דירות על מנת להשכיר אותן ומעוניינים למנף את כספם בצורה נכונה, רוכשי דירות אשר לוקחים משכנתא בפעם הראשונה, מתווכי נדל"ן המעוניינים להרחיב את הידע שלהם בתחום, שכירים בחברות ייעוץ ובתחום המערכת הבנקאית, סוכני ביטוח, מאמנים אישיים ויועצי כלכלת משפחה אשר רוצים לרכוש ידע בתחום ולייעץ על כך ללקוחותיהם ולכל אדם אשר מעוניין להבין לעומק את עולם המשכנתאות ולהרחיב את ידיעותיו בתחום.

נושאי הלימוד בקורס המשכנתאות הינם רבים ומקיפים ומקנים לסטודנטים ידע רב וכלים פרקטיים להשתלב ולעסוק בתחום.

מי מעביר את קורס ייעוץ משכנתאות במכללת אפיק?

כמו בכל הקורסים של מכללת אפיק גם במסגרת לימודי קורס ייעוץ משכנתאות מכללת אפיק שמה דגש על מרצים ומדריכים מהשורה הראשונה אשר יתנו לסטודנטים את המידע המקצועי, הרלוונטי והמעמיק ביותר. סגל המרצים בקורס הינו בעלי ניסיון רב בתחום הנדל"ן והמשכנתאות, בעלי מקצועות בתחום ומי שיכולים להעניק לכם את הליווי הטוב ביותר עד לסיום הקורס וקבלת תעודת המקצוע.

אולי תהיו מעוניינים גם ב- לימודי שוק ההון.
אולי תהיו מעוניינים גם ב – לימודי שמאות מקרקעין.

ממליצים עלינו

"שמי אימרי לוי, למדתי במכללת אפיק קורס השקעות חכמות בנדל"ן בשילוב תיווך ותמ"א 38, הגעתי ללא ידע, יצאתי עם מקצוע לעתיד. במהלך הקורס רכשתי יחד עם בן משפחה דירה, לאחר מספר חודשים רכשתי דירה נוספת. מכרנו את 2 הדירות ברווח נאה. אני ממשיך להתעסק בתחום לרכוש ולמכור נכסים לחפש השקעות ברחבי הארץ ופרויקטים אישיים."

"שמי אייל חזות, למדתי במכללת אפיק את קורס שוק ההון. הלימודים מקצועיים מאוד ומקנים ביטחון במסחר בשוק ההון תוך כדי הבנה ויכולות ביצוע גבוהה המוביל אותנו לעשות כסף. ישר כח! תודה רבה לצוות ההנהלה התומך באווירה משפחתית ובפרט למרצה המוכשר עידו, נתראה בקורסים הבאים"

"שמי עומר שרן, קודם כל תודה על הכלים ו"הדחיפה" למעלה, זיכיתי להכיר חברים חדשים ולהצליח, ולראות שמה שנראה מלמעלה תמיד אפשר להגיע אליו ביצירתיות העבודה קשה לא משנה מאיפה באת, משנה לאן שאתה מכוון את עצמך! ממליץ בחום מכללת אפיק וכל השאר סתם חקיינים"