שמאי רכב בצפון – הכירו את ירון כיוף שמאי רכב

הסטודנטים במכללת אפיק מגיעים מכל רחבי הארץ ללמוד במכללה. מערך הלימודים במכללה כולל קורס שמאות רכב המהווה בסיס רחב עבור סטודנטים מהצפון ביכולת להשתלב באחת ממשרדי שמאות הרכב הקיימים בצפון.
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

באזור חיפה והצפון ניתן להתרשם ממספר רחב של משרדי שמאות רכב. עבור הקהל החיפאי קיים במבואותיה הדרומיים של הכרמל, בכפר עיספיא, משרד שמאות הרכב של ירון כיוף. משרדו של ירון כיוף מעניק שירותי שמאות למגוון רחב של רכבים, בין אם רכבים פרטיים, רכבים מסחריים, משאיות, אופנועים ואף שירותי שמאות לציוד חקלאי. לצד אלו, משמש משרדו של כיוף שירותי ייצוג בבתי המשפט, מתן חוות דעת ועוד.

מיקומו של המשרד בכפר עיספיא מאפשר לכיוף וצוותו להעניק שירות רחב לא רק לתושבי חיפה והצפון אלא אף ללקוחות רבים באזור חוף הכרמל וצפון השרון.

בראיון לאתר המכללה מקפיד ירון לציין כי משרדו מקפיד לאורך השנים להפגין מקצועיות בתחומו. דבר שהוביל להכרה של מוסדות וחברות רבות שבחרו לעבוד מולו לאורך השנים.

במסגרת עבודתו מקפיד ירון לפעול רבות בהרחבת מעגל הלקוחות של משרדו, גם מתוך המחשבה שהתרחבות זו תתרום למשרד ביכולת להכיל נפח עבודה רחב יותר, לצד היכולת לקחת חלק באתגרים מקצועיים חדשים בהם טרם נתקלו. במקביל, פועל משרדו של ירון כיוף בימים אלו בכדי להתרחב לתחומי שמאות נוספים בתחום הרכוש והנדל"ן.

ירון מדגיש שחלק מייחודו של משרדו הוא ביכולת להיות זמין בכל רגע נתון לכלל הלקוחות. הדבר מקבל ביטוי בין אם מדובר במקרה בו הוא או חלק מצוות המשרד אמור לקחת חלק בפעילות כלשהי גם בשעות יוצאות דופן וכמובן ביכולת להיות זמין עבור הלקוחות אשר מעוניינים בקבלת ייעוץ והכוונה בתחום שמאות הרכב בפרט ובתחומים נושקים אחרים שיש לכיוף ולצוותו לתרום בהם.

כמו רבים בתחום השמאות גם במשרדו של ירון כיוף מכירים באיזונים העדינים הקיימים בין לקוחותיו של שמאי הרכב ובעבודה מול חברות הביטוח. ירון מצהיר בצורה מפורשת כי משרדו מכוון "להשגת התוצאה האופטימלית ביותר שמשלבת את מימוש הפיצוי המקסימלי ללקוח תוך כדי שקיפות מלאה ודיווחים מקצועיים מול חברות הביטוח". כאן, טוען ירון כיוף, משרדו מתנהל בצורה מקצועית, אמינה ושקופה, כששלושת אלו מהווים את אבני היסוד במשרדו.  

במבט קדימה יודע ירון כיוף שעל מנת להפוך לשחקן רציני בתחום השמאות אין באפשרותו להתמקד בתחום אחד. ירון, כאמור, פועל באופן מתמשך לביסוס הקשר והחוזק עם הלקוחות הקיימים, תוך מתן דגש על פעולות שיאפשרו לו להגיע ללקוחות נוספים ובתוכם שיתופי פעולה נרחבים מול חברות ביטוח ומוסדות.

לצד התרחבות המשרד בכל הנוגע לתחום שמאות הרכב, רואה ירון כיוף את משרדו בשנים האחרונות הופך למשרד בו יהיו קיימות מחלקות גם בתחום שמאות הרכוש והנדל"ן. התרחבות זו מהווה פועל יוצא גם לצד תקופת הקורונה שהפכה כל חברה או עסק עצמאי לכזה שעומד במבחנים פיננסיים אותם עצמאים לא הכירו קודם.

על מנת שתוכלו לעקוב מקרוב אחר פועלו של ירון כיוף ניתן כמובן לבקר בעמוד הפייסבוק של המשרד. שם תוכלו לקבל מידע מעודכן לגבי פעילות המשרד וכמובן לפנות לצוות המשרד לכל שאלה בתחום שמאות הרכב.

רוצה לקדם את הקריירה שלך ?

השאר לנו את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם האפשרי 

הכתבות החמות מעולם השמאות

הפודקאסטים החמים מעולם השמאות

צרו קשר