מהבנק אל הנדל”ן: סיפורה של רחלי מור

הכירו את רחלי מור, בת 47, ממרכז הארץ. אחרי 21 שנים בבנק לאומי, החליטה רחלי לעשות את הקפיצה לעולם שתמיד משך אותה – הנדל”ן. “את רוב חיי עברתי בתחום הבנקאות”, היא מסבירה, ” זה היה נתיב מאוד טבעי עבורי אחרי תארים במדעי המדינה ובמנהל עסקים.”

בשלב מסויים החלה הבנקאות מפנה את מקומה להתעניינות העמוקה בנדל”ן. לאחר שהוציאה רישיון תיווך, החלה רחלי את המסלול שיכשיר אותה למקצוע שמאות המקרקעין. “למעשה זה היה המוסד הראשון שבדקתי, ואני חייבת להודות שכבר באותו היום נרשמתי”, היא אומרת.

שימו לב: ההרשמה למסלול שמאי מקרקעין יוצאת לדרך, לפרטים לחצ/י כאן >>

“מה שעשה כאן עבורי את ההבדל זה העובדה שמצמידים לך רכז קורס אישי, שזמין לך בנייד בכל רגע, ולא רק שאת יוזמת פניות אליו כשיש צורך, הוא גם דוגם אותך פעם בכמה זמן, עוקב אחר ההתקדמות שלך בקורס, מציע עזרה, מציע שיעורים אישיים והכנה וכו'”.

אלמנט נוסף שמציינת רחלי הוא הלמידה המשותפת. “הלמידה עם עמיתים כאן היא מאוד מהנה, הרמה של כולם גבוהה מאוד. אלה אנשים שכבר עברו ועשו דברים בחיים, חלקם כבר עם תואר או שניים”.

אנו מבקשים מרחלי לשים את האצבע משהו אחד שתרם לה רבות במהלך הלימודים, והיא מציינת את השירות האינטרנטי. “יש כאן אופציה לצילום מרחוק של השיעורים, כך שאם יש איזשהו אירוע ואי אפשר להגיע לשיעורים, אז מאוד קל להשלים”.

לקראת סוף הראיון שאלנו את רחלי מהן תכניותיה לעתיד, והתשובה שלה היתה חדה וברורה: “הנדל”ן יהיה העיסוק העיקרי שלי” היא מכריזה. “ברגע שאתחיל את ההתמחות בתחום השמאות אקדיש לזה את מלוא הזמן, כאשר החלום היותר רחוק שלי הוא הקמת עסק משלי בתחום הנדל”ן.”

ויש לה גם טיפ קטן למי שמחליטים לצאת לדרך. “חשוב לדעת שהלימודים מאתגרים והמבחנים לא קלים, כי מועצת השמאים מסננת, לכן דרושה התמיכה. מהסיבה הזו, כאשר בוחרים היכן ללמוד, חשוב לוודא שישנה מעטפת שלמה שתומכת ומלווה”.

מעוניין להצטרף למסלול שמאי מקרקעין? לחץ כאן והצטרף למסלול >>

באנר הפניה לקורס שמאות רכוש. כותרת: כמה עולה קורס שמאות מקרקעין

שיתוף

פוסטים נוספים

אדם על מחשב. כיתוב: איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

מה המוסדות שבהם אפשר ללמוד שמאות מקרקעין? מה לומדים בשמאות מקרקעין? ומה היתרונות של אפיק? השאלה איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין היא שאלה של הרבה

בוגרי קורס שמאות רכוש 2021

עוד בוגרים מרוצים של קורס שמאות רכוש בוגרי קורס שמאות רכוש 2021 בהובלתו של קובי רז. לרוב אנחנו מעדיפים קורסים אונליין ולא להיות בפקקים. אבל

תמונה: מטבעות דיגיטליים. כיתוב: מה זה קריפטו

מה זה קריפטו

מה זה בדיוק קריפטו? מהם מטבעות קריפטו? מהם המטבעות החדשים? והאם יש מטבעות קריפטו מומלצים? כל היום שומעים על קריפטו. פעם זה היה ביטקוין, אחר 

שלחו לנו הודעה