קורס תיווך נדל”ן

כל מה שצריך כדי להצליח בתיווך מחכה לכם בקורס תיווך נדל”ן

למה דווקא קורס תיווך נדל”ן?

על אף מחאת הדיור במדינת ישראל העובדות בשטח אומרות אחרת.

תחום התיווך הפך למבוקש מאוד בשנים האחרונות והוא לא מפסיק לרגע להיות תחום לוהט שמגלגל בתוכו מיליארדי שקלים בשנה. נתונים אלה ניתן לראות על פי הדרישה למקצוע ולפי כמות הקונים והמוכרים הפוטנציאליים המבינים את הערך המוסף שמביא איתו המתווך לעסקה.

תחום התיווך הפך משמועתי בעולם הנדל”ן ולכן מכללת אפיק פתחה את קורס תיווך נדל”ן המאפשר דרך בטוחה להצטרפות להצלחה על ידי רכישת מקצוע מספק ומעניין ובענף הרווחי ביותר בישראל. קורס תיווך נדל”ן מתאים לכל מי שמחפש שינוי לקריירה חדשה או דרך תעסוקתית מאתגרת ומעניינת לחיים.

מה לומדים בקורס תיווך נדל”ן?

רגע לפני שרצים לעשות עסקאות חשוב לדעת כי תחום תיווך הנדל”ן מתחלק לשני חלקים:

עולם שוק הנדל”ן על כל חלקיו הרלוונטיים ועולם המכירות.

תוכנית הלימודים בקורס תיווך נדל”ן מתמקדת בתכנים העיקריים הרלוונטיים ביותר לכל מתווך מתחיל ומותאמת בכדי לעבור בהצלחה את מבחני ההסמכה הסופיים. בין היתר נלמדים בקורס תכנים אשר משמשים כבסיס ללימודי תיווך נדל”ן, תיווך מקרקעין, הכשרת מתווכים בנדל”ן, הכנה לבחינות תיווך נדל”ן וכמובן כל מה שנחוץ על מנת להשתלב בצורה הטבעית ביותר בתחום.

אנו במכללת אפיק שואפים להכשיר את הסטודנטים לעסוק בכל הקשור לניהול ותיווך נדל”ן ולשם כך לימודים אלה מקנים לסטודנטים ידע והכשרה, בכל הקשור לתחום. בקורס תיווך נדל”ן מלמדים מיטב המרצים בתחום כיצד לאתר עסקאות ייחודיות ולגייס משקיעים, תיווך מבנים, דירות, מגרשים, נחלות, גגות עם זכויות בנייה ועוד, החתמת דיירים על פינוי בינוי, תמ”א 38, קבוצות רכישה ועוד מגוון תחומים מגוונים ומעניינים בעולם הנדל”ן.

בין היתר, תגלו כי תחום הנדל”ן מתקשר לתחומי עניין רבים אחרים כגון שמאות מקרקעין, משכנתאות, בניית נסכים, השקעות נדל”ן, יזמות בנדל”ן ועוד.

האם קורס תיווך נדל”ן פותח בפני אפשרויות תעסוקה?

כמו שכבר השכלנו ללמוד כי עולם התיווך מבוקש מאוד בשנים האחרונות ובעל נפח תחומי תעסוקה רחב, יוכלו בוגרי קורס תיווך נדל”ן של מכללת אפיק להמשיך לעבוד בחברות נדל”ן, משרדי תיווך, לפתוח משרדי תיווך עצמאיים, להשתלב בחברות יזמות נדל”ן, לעסוק בתחום הנדל”ן בחו”ל ועוד. זהו מקצוע שיכול לפתוח המון דלתות תעסוקה בארץ ובחו”ל וכמובן חשוב לציין כי בשל היותו מבוקש התחום הינו רווחי, מאתגר, מעניין ומלא בסיפוק.

שיתוף

פוסטים נוספים

אדם על מחשב. כיתוב: איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

מה המוסדות שבהם אפשר ללמוד שמאות מקרקעין? מה לומדים בשמאות מקרקעין? ומה היתרונות של אפיק? השאלה איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין היא שאלה של הרבה

בוגרי קורס שמאות רכוש 2021

עוד בוגרים מרוצים של קורס שמאות רכוש בוגרי קורס שמאות רכוש 2021 בהובלתו של קובי רז. לרוב אנחנו מעדיפים קורסים אונליין ולא להיות בפקקים. אבל

תמונה: מטבעות דיגיטליים. כיתוב: מה זה קריפטו

מה זה קריפטו

מה זה בדיוק קריפטו? מהם מטבעות קריפטו? מהם המטבעות החדשים? והאם יש מטבעות קריפטו מומלצים? כל היום שומעים על קריפטו. פעם זה היה ביטקוין, אחר 

שלחו לנו הודעה