קורס שוק ההון האמריקאי

מסחר ובורסה בשוק ההון האמריקאי

מה הרקע של קורס שוק ההון האמריקאי?

שוק ההון האמריקאי מרוכז על ידי מספר בורסות אשר כל אחת מהן בעלת מספר אדיר של מניות הפתוחות למסחר. שוק ההון האמריקאי מנוהל על ידי דירקטוריון ומפוקח באמצעות הרשות לניירות ערך האמריקאית. אחת הבורסות החשובות המתנהלות בשוק ההון האמריקאי היא בורסת ניו יורק, אשר נתוני הבורסה משנת 2011 עמדו על שיא נפח מסחר יומי בשווי של 50 מיליארד דולר ביום ואף בימים טובים במיוחד עמד נפח המסחר על שווי של 100 מיליארד דולר ליום.

הבורסה בניו יורק הוקמה בשנת 1792 על ידי 24 סוחרים אשר נפגשו במקום בו היום נמצאת הבורסה וחתמו על מסמך המסכם את כללי המסחר באג”ח ובמניות. כיום הבורסה בניו יורק מהווה סמל לקפיטליזם העולמי ומרכז המסחר הפיננסי העולמי אליו נשואות עיני העולם כל יום.

בורסה חשובה נוספת בשוק ההון האמריקאי היא בורסת הנאסד”ק, אשר הפכה לאחת הבורסות הגדולות בעולם. שוק המסחר בנאסד”ק מיוחד בשל היותו מרכז סחר לענקיות טכנולוגיה והיי טק. בורסה נוספת אל שתי אלו היא בורסת שיקאגו, אשר החלה את פעילותה באמצע המאה ה- 19 והיתה למעשה לזירת המסחר הראשונה לאופציות וחוזים עתידיים.

עוד על קורס שוק ההון במכללת אפיק.

בשוק ההון כאמור ישנן הרבה בורסות גדולות וגדולות יותר וכל אחת מהן מציעה אופציות מסחר רבות. וכדי להכיר את שוק ההון האמריקאי לעומקו ניתן ללמוד זאת במסגרת קורס מסחר יומי בשוק ההון.

במה שונה קורס שוק ההון האמריקאי מהישראלי?

בשונה משוק ההון הישראלי המורכב מבורסה אחת, הבורסה לניירות ערך בתל אביב, שוק ההון האמריקאי מורכב ממספר בורסות הממוקמות ברחבי ארצות הברית. שוק ההון האמריקאי מפותח, גדול וותיק ומציע לסוחר מגוון רחב של אופציות להשקעה בשל היותו מפותח הוא מציע אפשרויות מסחר גדולות המעמידות בפני הסוחר מגוון של סוגי מסחר במניות. הבורסה בת”א ושוק ההון הישראלי בכלל עברו מהפך בעשור האחרון, אך עדיין נחשבים לקטנים מבחינת נפח מסחר ומוגבלים מבחינת המוצרים הפיננסים הזמינים. למידע נוסף על מסחר בבורסה.

האם הפרשי השעות מפריעים לסחור לאחר קורס שוק ההון האמריקאי?

השוק האמריקאי מושך אליו סוחרים רבים מכל העולם, אשר פועלים בשעות פעילות שונות ובכך הופכים את השוק לזמין למסחר בשלבים מאוד מוקדמים של היום ועד לשעות מאוד מאוחרות.

שלבי המסחר שמציע השוק האמריקאי:

PRE – MARKET – שלב זה מתחיל כבר בשעות הלילה המאוחרות בארה”ב (שעות הצהריים המוקדמות בישראל) ומאפשר להכניס הוראות, ולבצע עסקאות עוד לפני פתיחת המסחר הרגיל.

REGULAR TRADE HOURS – זהו שלב המסחר בו מרוכז הרוב הגדול של נפח המסחר. שלב זה מתנהל בשעות 23:00 – 16:30 שעון ישראל.

AFTER MARKET – שלב זה מאפשר מסחר בשוק האמריקאי עד לשעת הלילה המאוחרות (בישראל) ומתנהל באותו אופן כמו השלב המקדים.

כיום מערכות המסחר מאפשרות לכל אחד להתגבר על פערי השפה ועל שעות מסחר לא חופפות ובכך להרחיב את מגוון האפשרויות להשקעה ולחשוף את תיק ההשקעות לשווקים עתירי פעילות ואפשרויות.

שיתוף

פוסטים נוספים

אדם על מחשב. כיתוב: איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

מה המוסדות שבהם אפשר ללמוד שמאות מקרקעין? מה לומדים בשמאות מקרקעין? ומה היתרונות של אפיק? השאלה איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין היא שאלה של הרבה

בוגרי קורס שמאות רכוש 2021

עוד בוגרים מרוצים של קורס שמאות רכוש בוגרי קורס שמאות רכוש 2021 בהובלתו של קובי רז. לרוב אנחנו מעדיפים קורסים אונליין ולא להיות בפקקים. אבל

תמונה: מטבעות דיגיטליים. כיתוב: מה זה קריפטו

מה זה קריפטו

מה זה בדיוק קריפטו? מהם מטבעות קריפטו? מהם המטבעות החדשים? והאם יש מטבעות קריפטו מומלצים? כל היום שומעים על קריפטו. פעם זה היה ביטקוין, אחר 

שלחו לנו הודעה