קורס פיננסים – יודעים לקרוא את המספרים בדרך להצלחה..

קורס פיננסים – יודעים לקרוא את המספרים בדרך להצלחה..

מכללת אפיק מציעה למתעניינים קורס פיננסים מקיף שכולל את כל הידע התיאורטי והמעשי בדרך להצלחה עסקית. בסיום הקורס המומחים של אפיק פיננסים ילוו את הבוגר בעסקאותיו הראשונות.

קורס פיננסים – שוק ההון

לימודי שוק ההון מהווים את הדרך הטובה ביותר לפתוח דלת “תעסוקתית” לעולם הפיננסי. רוב האנשים מעוניינים לפצח את אותה נוסחה שתוביל אותם לרמת חיים גבוהה ועושר פיננסי.

בכדי לפצח את הנוסחה יש להכיר את עולם הכספים וקורס לימודי שוק ההון הוא הבסיס הנכון לכך. מטרת הקורס היא להעשיר את הידע של הסטודנטים ולפתוח להם את הדלת למקצוע מבוקש בשוק ההון.

קורס שוק ההון למתחילים מתאים לכל אדם שמעוניין בידע הבסיסי שכולל חוקים, שיטות וכלים שונים הקשורים אל שוק ההון. בסיום קורס זה הסטודנטים יוכלו להחליט האם הם מעוניינים להמשיך הלאה ולבנות את הקריירה שלהם בתחום המסחר המקצועי בשוק ההון. דרך נוספת להיכנס לעולם הפיננסים וההשקעות היא בעזרת קורס נדל”ן אשר פותר צוהר לעולם שלם ומרתק של השקעות בנדל”ן בארץ ובחו”ל.

השיטה המיוחדת והנושאים – מכללת אפיק

שיטת הלימוד הייחודית של מכללת אפיק פיננסים הינה שיטה משולבת בה הנושאים נלמדים באופן תיאורטי וכן באופן מעשי וזאת על ידי מסחר בזמן אמת בו הסטודנטים משתמשים בכסף ווירטואלי. בנוסף, ניתן ליווי אישי אחד על אחד על ידי המומחים של אפיק פיננסים וכלי עזר שונים באמצעות סרטונים אונליין.

בין הנושאים הנלמדים בקורס פיננסים ניתן למצוא מושגים בשוק ההון , סוגים שונים של אפיקי השקעה, שיטות מסחר, מסחר במניות, מסחר באופציות, מניה והגורמים המשפיעים עליה, היצע וביקוש, ניהול סיכונים ועוד. יש אפשרות להירשם אל קורס שוק ההון למתחילים שיספק לכם את הבסיס החשוב ביותר לעולם הבורסה ולהמשיך הלאה אל קורס שוק ההון בו תלמדו נושאים נוספים באופן מקיף יותר. למידע נוסף על קורס שוק ההון אצלנו במכללה.

מט”ח – קורס מטבע חוץ

מט”ח הוא חלק בלתי נפרד משוק ההון ובקורס מט”ח המוצע באפיק פיננסים תוכלו ללמוד באופן מעמיק את כל הקשור אל מסחר במטבע חוץ. קורס מט”ח הוא קורס בסיס חיוני ללימודי שוק ההון.

העברת הקורס נעשית על ידי מומחים בתחום שממחישים לסטודנטים את החשיבות של המט”ח, את הפוטנציאל הגדול הגלום במסחר במט”ח ואת אופני המסחר השונים. נושאים נוספים שנלמדים במהלך הקורס הינם ניהול הון עצמי, מינוף, גידור של סיכונים, מסחר באופציות, הבנת מערכת המסחר ועוד. אין צורך בידע קודם ובסיום הקורס ניתן לעבוד במקומות רבים, כמו למשל בבנקים, חברות ביטוח, בבורסה ועוד.

באנר הפניה לקורס שמאות רכוש. כותרת: כמה עולה קורס שמאות מקרקעין

בורסה – מתחילים להרוויח..

הבורסה מתווכת בין קונים לבין מוכרים בכל הקשור אל מסחר בניירות ערך. בישראל יש בורסה אחת ובעולם יש גם מדינות להן יש יותר מבורסה אחת. קורס בורסה יקנה לסטודנטים את כל המידע הדרוש על מנת להתחיל ולסחור בבורסה.

חלק מהנושאים הנלמדים בקורס פיננסים בכל הקשור אל הבורסה הוא שלבי המסחר, שלבי קנייה ומכירה, תפקידן של המניות, הכל אודות בעלי שליטה ועוד. אורך קורס שוק ההון שכולל גם את כל הקשור אל הבורסה הינו 4 חודשים.

לסיכום, קורס פיננסים מכיל את כל אותם נושאים הקשורים אל שוק ההון. אותם נושאים שיאפשרו לכם להתחיל לעבוד ולסחור בשוק ההון ובתחום הפיננסים ולהתחיל להרוויח את אותם הסכומים עליהם תמיד חלמתם.

שיתוף

פוסטים נוספים

אדם על מחשב. כיתוב: איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

מה המוסדות שבהם אפשר ללמוד שמאות מקרקעין? מה לומדים בשמאות מקרקעין? ומה היתרונות של אפיק? השאלה איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין היא שאלה של הרבה

בוגרי קורס שמאות רכוש 2021

עוד בוגרים מרוצים של קורס שמאות רכוש בוגרי קורס שמאות רכוש 2021 בהובלתו של קובי רז. לרוב אנחנו מעדיפים קורסים אונליין ולא להיות בפקקים. אבל

תמונה: מטבעות דיגיטליים. כיתוב: מה זה קריפטו

מה זה קריפטו

מה זה בדיוק קריפטו? מהם מטבעות קריפטו? מהם המטבעות החדשים? והאם יש מטבעות קריפטו מומלצים? כל היום שומעים על קריפטו. פעם זה היה ביטקוין, אחר 

שלחו לנו הודעה