קורס מסחר יומי בשוק ההון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

כל מה שאתם צריכים לדעת על מסחר יומי בשוק ההון.

מהו קורס מסחר יומי בשוק ההון?

המסחר היומי הינו תהליך קנייה ומכירה של מניות בטווח הקצר כאשר בסיומו הסוחר אינו מחזיק בנירות ערך אלא בכסף בלבד. סוחר יומי יכול לרכוש מנייה בתחילת יום המסחר ולמכור אותה כשעה, שעתיים לאחר מכן או לקראת סוף יום המסחר. בבורסות העולם נסחרים מאות אלפי נכסים ששעריהם משתנים במהלך היום ומטרתו של סוחר-יום היא ניצול התנודות של שערי המניות לצורך קנייה ומכירה במהלך יום המסחר בבורסה תוך יצירת רווח מקסימלי מהמניה. מטרתם של לימודי שוק ההון הוא הקניית כל הידע המקצועי הדרוש לצורך הפקת רווחים. במסחר יומי קיימות שיטות שונות ומספר אסטרטגיות פעולה לסחר אפקטיבי ולכן במכללת אפיק שמים דגש כי בקורס מסחר יומי בשוק ההון תקבלו את כל המידע המקיף על שיטות המסחר השונות.

מהם היתרונות אשר קורס מסחר יומי בשוק ההון מקנה לי?

כמעט כולם רוצים להסתדר כלכלית, אבל כולנו צריכים לעבוד קשה לא מעט שנים, וגם

אחרי כל אותן שנים הסיכויים להתעשר הם קטנים. אל תפסיקו לחלום! אם העתיד שלכם כולל חשבון בנק עם עו"ש שמכיל מספיק כסף זמין בשביל לא לדאוג יותר אז יש לנו בשורה בשבילכם.

לימודים במסגרת קורס בשוק ההון יקנו לבוגרים את האפשרות לעבוד מכל מקום ובכל שעה, ליהנות בתחום מאתגר ומעניין וכמובן רווחי. לעומת קניית דירה לצורך השקעה או קניית נכס למטרה עסקית ההון העצמי הדרוש למסחר יומי בשוק ההון נמוך בהרבה, עלויות התפעול נמוכות וכל אחד יכול להיות סוחר יומי. מסחר יומי בשוק ההון הינו מקצוע בעל גמישות עבודה מלאה בשל העובדה כי הסוחר היומי קובע לעצמו את שעות העבודה הנוחות והמתאימות לו ביותר. רוצים להיכנס לתחום אבל מהססים תוכלו להתרשם גם מקורס שוק ההון למתחילים.

*חשוב לציין כי יש ללמוד את המניה אותה מעוניינים לסחור, חשוב ללמוד את העבר שלה התנודתיות, ניתוח מצבה, השפעות חיצוניות העלולות להשפיע על המניה והענף בו היא פועלת ורק לאחר אלו מומלץ להיכנס למסחר וזאת בכדי להימנע מפעולות שגויות העלולות להוביל להפסד במקום רווח.

מה נלמד בקורס מסחר יומי בשוק ההון?

בעולם המסחר היומי קיימות מגוון אופציות מסחר כגון מסחר יומי מט"ח, מסחר יומי בזמן אמת, מסחר יומי מעשי, מסחר יומי בשוק האמריקאי ועוד. לימוד תאוריה דוגמת אקטואלית נכס, הבחנה בתנודות גדולות או חדות מהרגיל של מניות, כללי ברזל ועוד.

רוצה לקדם את הקריירה שלך ?

השאר לנו את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם האפשרי 

הכתבות החמות מעולם השמאות

הפודקאסטים החמים מעולם השמאות

צרו קשר