קורס מט"ח

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

מהו קורס מט"ח?

קורס מט"ח הינו לימודים בנושא מטבע חוץ. הקורס עצמו הינו חלק מלימודי קורס שוק ההון הרחב ומתעסק במסחר של מטבע חוץ. בכל יום אנו קוראים במדורי הכלכלה על המסחר, אך בשביל לסחור במט"ח יש צורך בידע רחב ומעמיק יותר.

קורס מסחר מט"ח הינו הקורס היסודי והבסיסי ביותר ללימודי שוק ההון ומסחר בהסתמך על תנודות שערי החליפין של מטבעות החוץ השונים.

למה חשוב ללמוד קורס מט"ח

לימודי מסחר במט"ח הינו אחד מסוגי המסחר בשוק ההון החשובים והמרכזיים ביותר, פוטנציאל המסחר במט"ח הוא גבוה לכן חשוב להבין את החומר הנלמד כמו שצריך. קורס מט"ח צריך להיות מלומד ע"י אנשים מנוסים ומלומדים על מנת להבין באמת את החשיבות, את הפוטנציאל ואת דרכי המסחר הטובות ביותר. לימוד מסחר במט"ח – תפקידו להקנות לסטודנטים כלים על מנת לבצע מסחר ולהרוויח בעקבות תנודות שערי החליפין. לימודי מסחר במט"ח הינו פרק שלם בקורס מסחר בשוק ההון. לימודי מט"ח יעניקו לכם רקע בתחום המסחר באפיק זה ולהיכנס לעניינים במהירות.

מה צריך לדעת לפני התחלת קורס מט"ח

לא נדרש ידע קודם עבור לימודי מסחר במט"ח! לימודי מט"ח ניתן ללמוד מאפס ואין צורך בידע קודם בנושא הזה או בכל נושא אחר. והוא הבסיס לקורס שוק ההון שמקנה יסודות טובים בהמשך.

סטודנטים בקורס מט"ח מתחילים את הלימודים בגלל שאין צורך בידע קודם, ולאחר סיום הקורס נפתחים עולמות של אפשרויות תעסוקה מעניינות ורווחיות.

מה לומדים בקורס מט"ח?

במהלך קורס מט"ח הסטודנטים לומדים על עולם המסחר במט"ח בשוק ההון. דרכי הפעולה, יתרונות שיטת המסחר, חסרונות שיטת המסחר וידע בסיסי על שוק המט"ח.

מטרת הקורס היא להעניק לסטודנט ידע במושגי יסוד מרכזיים המשמשים בשוק המט"ח. הסטודנטים לומדים איך לבחור השקעה נכונה, איך לבצע אותה בצורה הטובה ביותר ואיך להמנע מטעויות נפוצות של סוחרים מתחילים.

  • מבוא למט"ח
  • ניהול הון עצמי
  • הבנה ותפעול מערכת המסחר
  • מסחר באופציות וריביות
  • ניתוח טכני
  • מינוף
  • גידור סיכונים

לאחר שהסטודנטים לומדים את הנושאים האלה כחלק מקורס מט"ח הם עוברים לשלב הפרקטי של הבנת לוגיקת המסחר והכרות מלאה עם חדר עסקאות מט"ח ותפקידי העובדים בתחום

לאחר שסיימתי קורס מט"ח – איפה אעבוד ?

לאחר סיום לימודים וקורס מט"ח ישנם אפשרויות רבות ומגוונות לעבודה. ניתן לפתח קריירה מעניינת ורווחית כיועץ השקעות ומנהלי תיקי השקעות בבנקים ובשוק ההון (כמובן עם זיקה למט"ח), בבורסה לניירות ערך, חברות ביטוח ועוד

לימודי מט"ח הינו חלק מלימודי שוק ההון במכללת אפיק.

אולי יעניין אותך

מכללת אפיק טלפון: 1-700-700-741
רוצה לדעת מה המקצוע הרווחי ביותר שכדאי לך ללמוד? השאר פרטים כאן ויועץ לימודים יחזור אליך עם כל התשובות!

תחום הלימודים שמעניין אותך:


תקנון האתר