קורס ייעוץ משכנתאות

אז מה הוא בעצם קורס ייעוץ משכנתאות?

בעולם המערבי מקצוע יועץ המשכנתאות ה – mortgage broker הוא מקצוע מוכר ומקובל. בארה”ב וברוב מדינות אירופה אין אפשרות לקחת משכנתא באופן עצמאי בבנק אלא דרך יועץ משכנתאות פרטי. העניין הזה מחלחל אט אט גם בתודעה הישראלית ויותר אנשים משתמשים ביועץ משכנתאות פרטי.

כמות עסקאות הנדל”ן בישראל הולכת וגדלה מידי שנה בין אם על ידי משקיעים ובין אם על ידי ביקוש טבעי של גידול אוכלוסייה, גיל יציאה מהבית שיורד או אחוז גירושין שעולה.

הסיבות הללו הן ההסבר לעלייה ההולכת וגדלה בביקוש ליועצי משכנתאות בבנקים למשכנתאות ובמגזר הפרטי כיועצים פרטיים.

מה לומדים בקורס ייעוץ משכנתאות?

במהלך קורס ייעוץ משכנתאות הסטודנטים רוכשים את כל הכלים והידע הנדרש לצורך השתלבות תעסוקתית במוסדות פיננסיים שונים המתמחים בייעוץ ובמתן משכנתאות. הסטודנטים יכירו לעומק את תחום הנדל”ן והאשראי בישראל, טכניקות לזיהוי צרכי הלקוח ולבנייה של תמהיל מותאם וכן נחשפים לאסטרטגיות בהנחיה ובייעוץ.

מטרת הקורס היא להעניק לסטודנט ידע במושגי יסוד מרכזיים המשמשים בתחום המשכנתאות וכן להכשירם ברובד המקצועי, להכיר את המשכנתא, מסלוליה, התאמת המשכנתא ללקוח, טיפול מנהלתי ועוד. שימת הדגש בפרקטיקה שכוללת בדיקת מחזורים אמיתית ובניית תיקי משכנתא אמיתיים וכן שימוש בתכנת השכלולית. התוכנה תועמד לשרות התלמידים במהלך הקורס ללא עלות.

למי מתאים הקורס?

הקורס מיועד למעוניינים לעסוק בתחום באופן פרטי, אקדמאים או שכירים המעוניינים לעשות הסבה מקצועית ולעבוד בתחום באופן עצמאי.

משקיעים אשר רוכשים דירות על מנת להשכיר אותן ומעוניינים למנף את כספם בצורה נכונה, רוכשי דירות אשר לוקחים משכנתא בפעם הראשונה, מתווכי נדל”ן המעוניינים להרחיב את הידע שלהם בתחום, שכירים בחברות ייעוץ ובתחום המערכת הבנקאית, סוכני ביטוח, מאמנים אישיים ויועצי כלכלת משפחה אשר רוצים לרכוש ידע בתחום ולייעץ על כך ללקוחותיהם ולכל אדם אשר מעוניין להבין לעומק את עולם המשכנתאות ולהרחיב את ידיעותיו בתחום.

נושאי הלימוד בקורס המשכנתאות הינם רבים ומקיפים ומקנים לסטודנטים ידע רב וכלים פרקטיים להשתלב ולעסוק בתחום.

מי מעביר את קורס ייעוץ משכנתאות במכללת אפיק?

כמו בכל הקורסים של מכללת אפיק גם במסגרת לימודי קורס ייעוץ משכנתאות מכללת אפיק שמה דגש על מרצים ומדריכים מהשורה הראשונה אשר יתנו לסטודנטים את המידע המקצועי, הרלוונטי והמעמיק ביותר. סגל המרצים בקורס הינו בעלי ניסיון רב בתחום הנדל”ן והמשכנתאות, בעלי מקצועות בתחום ומי שיכולים להעניק לכם את הליווי הטוב ביותר עד לסיום הקורס וקבלת תעודת המקצוע.

שיתוף

פוסטים נוספים

מה זה ביטקוין

מה משמעות המונח ביטקוין, איך משתמשים בו, מה זה כריית ביטקוין, ומה אומר החוק בישראל – ריכזנו עבורכם את כל מה שאתם חייבים לדעת אתם

איך שמאי מעריך דירה

איך שמאי מעריך דירה

כיצד בודק שמאי המקרקעין את ערך הדירה למשכנתא? מה קובע את הערך לפני קניית הדירה? איך מחשבים פיצויים? ומה לגבי המיסים? כל מה שאתם חייבים

דרושים שמאים

איפה דרושים שמאים בארץ

באילו מוסדות דרושים שמאים בישראל? איפה המקומות הנחשבים ביותר לעבוד כשמאי? והאם משתלם להיות שמאי עצמאי או שכיר? וגם: איך מוצאים עבודה לימודי שמאות המקרקעין

שלחו לנו הודעה

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות