סיפורי הצלחה >

"מכללה יקרה ואנשי הסגל, שמי אוסנת שפירא והצטרפתי למסלול לימודי שמאות מקרקעין אונליין לפני כשנה. אני רוצה להודות לכם על היחס האישי וחברות, על ההשקעה בסטודנטים ואכפתיות. ברצוני לשבח את שלומי המרצה שלי, שהעביר את החומר המורכב כל כך באופן מופתי וברור והכין אותי לבחינות בצורה יוצאת מן הכלל. ללמד מסלול זה דורש מבריקות וניהול נכון של זמן וחומר, ולשלומי יש תכונות אלו ומכאן כמרצה שמו הולך לפניו. הרצאותיו מצוינות, מרצה גאון לטעמי, שאני מאוד מעריכה. כמו כן, חשוב לי לציין, כי רק בזכותו הצלחתי לעבור את המבחן במיסוי מקרקעין ונפלה בחלקי זכות ללמוד אצלו. בנוסף, אשבח את זמינותה של שירן למענה על שאלות, על הסבלנות וההקשבה. אז תודה גדולה ומלוא ההערכה! "
אוסנת שפירא
"שמי עומרי פרץ מרחובות, בן 30, יזם בתחום חיי הלילה. הגעתי ללא ידע ויצאתי עם מקצוע. אני מזכיר לעצמי תמיד: את הצעד הראשון עשיתי במכללת אפיק, להם אני חייב את חיי הכלכליים"
עמרי פרץ
"קודם כל אני רוצה לומר תודה על הכלים והדחיפה למעלה. זכיתי להכיר חברים חדשים ולהצליח, לראות שגם אם משהו נראה גבוה מדי תמיד אפשר להגיע אליו בעזרת יצירתיות ועבודה קשה. לא משנה מאיפה באת, מה שמשנה זה לאן אתה מכוון. ממליץ בחום על מכללת אפיק!"
עומר שרן
"הגעתי למכללת אפיק דרך המלצה של חבר במטרה לייצר הכנסה נוספת. לא ידעתי כלום על ניירות ערך והאמת שאפילו חששתי מזה, אבל היום אני מודה לאל על כל יום שלמדתי את התחום. כבר למעלה משנה שאני לא עובד, מתפרנס אך ורק ממסחר ונהנה מכל רגע. הכיתה והמרצים עושים את ההבדל."
מיקי דאורפור
מיקי דאורפור
"התחלתי ללמוד במכללת אפיק וכבר במהלך הקורס עשיתי סכום של 5,000 ש"ח. אני מרוצה מאוד ושמח על שירות העדכונים של המכללה, אי אפשר לתאר במילים את הביטחון, את השלווה ואת החופש - כשאתה יודע שאתה יכול בכל רגע נתון להכפיל את ההכנסה החודשית במאמץ זניח"
אמיר ונדרובניק
אמיר ונדרובניק
שמי שמואל שמילוב, בן 24. הרווחתי את ה-2,000 ש"ח הראשונים כבר במהלך ההכשרה, אז היה ברור לי שאני הולך לעשות הרבה יותר בהמשך"
שמואל שמילוב
שמואל שמילוב
"שמי אבירם מאשדוד והגעתי למכללת אפיק לאחר סקר שוק מקיף. קיבלתי תמורה מלאה לכספי ואני שמח שבאתי ללמוד במכללה. כל שיעור הוא חוויה, לא תיארתי לעצמי כמה כלים אקבל כאן"
אבירם צאיקשווילי
אבירם צאיקשווילי
"בעזרת שירות האיתותים של מכללת אפיק עשיתי אלפי שקלים. החזרתי את עלות הקורס עוד במהלך ההכשרה"
רועי דניס
רועי דניס
"בעזרת שירות האיתותים הרווחתי 9,800 דולר תוך 3 חודשים. לא האמנתי. זה היה פי כמה וכמה ממה שציפיתי"
סטניסלב שנידר
סטניסלב שנידר
"הרווחתי 140,000 ש"ח כבר במהלך הקורס. הגעתי למכללה עם נסיון של 15 שנה, אבל המרצים פתחו לי את העניים. לימדו אותי לסחור בסבלנות ולמקסם את הרווח, לא האמנתי שארוויח כל כך הרבה"
איציק נדב
איציק נדב
"עשיתי אלפי שקלים כבר במהלך הקורס. לא חשבתי שארוויח סכומים כאלה כבר במהלך הקורס, אני בטוחה שארוויח עוד הרבה יותר בהמשך"
רודיקה גריסרו
רודיקה גריסרו
"אלי היקר ומכללת אפיק, תודה שהכנסת אותנו אל עולם של הצלחה...
באמת תודה רבה."
יוסף עיסמאיל
יוסף עיסמאיל
"תודה רבה למכללת אפיק על העידכונים ועל המידע. אין מה להגיד, השיטה עובדת יפה מאוד, רואים תוצאות טובות ויש לי רק ביקורות טובות ברוך השם."
רועי חורב
רועי חורב
מכללת אפיק טלפון: 1-700-700-741
רוצה לדעת מה המקצוע הרווחי ביותר שכדאי לך ללמוד? השאר פרטים כאן ויועץ לימודים יחזור אליך עם כל התשובות!

תחום הלימודים שמעניין אותך:


תקנון האתר