מסחר יומי בשוק האמריקאי

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp

כל מה שאתם צריכים לדעת על המסחר היומי בשוק האמריקאי

מהו מסחר יומי בשוק האמריקאי?

בדומה למסחר היומי בשוק ההון הישראלי אשר מאפשר קנייה ומכירה של מניות תוך יום עסקים אחד בלבד כך גם המסחר בשוק ההון האמריקאי. המסחר בשוק ההון האמריקאי היומי הינו בעל נפח מסחר גבוה ומגיע עד לכחמישים מיליארד דולר ביום רק מנתוני המסחר של בורסת ניו יורק. שוק המסחר האמריקאי גדול מאוד ומרוכז על ידי מספר בורסות פעילות, הגדולות והחשובות ביניהן הן בורסת ניו יורק, נאסד"ק והבורסה של שיקאגו.

הבורסות הנמצאות בשוק ההון האמריקאי הן פרטיות ומנוהלות על ידי דירקטוריון ומפוקחות על ידי הרשות לניירות ערך האמריקאית.

מה ההבדל בין מסחר יומי ישראלי לבין מסחר יומי בשוק האמריקאי?

באופן אוטומטי אנשים נוהגים לסחור בבורסה המקומית בין אם בצורה עצמאית או בין אם בעזרת ליווי של בעלי מקצוע. שוק המניות הישראלי הוא שוק צעיר יחסית ולכן קטן ובשל כך מעט מוגבל מבחינת אפשרויות מסחר, נסו להקביל את הדימוי לרצועת חוף קטנה המכילה מספר גדול של רוחצים, אתם כבר יכולים להבין כי היצע לעומת הביקוש הוא קטן.

לעומת שוק ההון הישראלי הצעיר יחסית המאפשר מסחר יומי מצומצם שוק ההון האמריקאי, מפותח מאוד עם נפח מסחר אדיר ובעל קשת רחבה של אפשרויות למסחר. השוק האמריקאי פותח את האופציות למסחר יומי סולידי, ממונף ולמסחר בעל אופי הימורי לאוהבי האדרנלין שבינכם.

המסחר בשוק האמריקאי מושך אליו סוחרים מכל העולם הפועלים בזמנים שונים ובכך השוק האמריקאי זמין למסחר מהשעות המוקדמות של הבוקר ועד לשעות המאוחרות של הלילה.

שלושת שלבי המסחר בבורסות האמריקאיות נקראים PRE – MARKET, REGULAR TRADE HOURS, AFTER MARKET ועליהם ניתן ללמוד ולהרחיב בקורס מסחר יומי בשוק ההון.

האם כדאי להשקיע במסחר יומי בשוק האמריקאי?

זוהי שאלה חשובה. קודם כל חשוב לציין כי מסחר יומי בשוק ההון בהחלט קורץ ומעניין,

אך רגע לפני שאנו פותחים תיק השקעות ורצים למחשב חשוב ללמוד את עולם המסחר בצורה מעמיקה ביותר ולשם כך הקימה מכללת אפיק את קורס מסחר יומי בשוק ההון.

את הקורס בנושא המסחר היומי בשוק ההון חשוב ללמוד כדי להבין את עולם הבורסה וכדי לדעת איך לקבל את החלטות שקולות ונכונות אשר יביאו לתשואה חיובית בעלת רווחים ולא ההיפך.

ההשקעה והמסחר בשוק האמריקאי בהחלט משתלמות לסוחר היומי ושוק ההון האמריקאי פותח בפני המשקיע עולם רחב של מניות למסחר ויום העסקים בו ארוך בשל העבודה כי הוא מתנהל ברמה כלל עולמית.

אולי יעניין אותך

מכללת אפיק טלפון: 1-700-700-741
רוצה לדעת מה המקצוע הרווחי ביותר שכדאי לך ללמוד? השאר פרטים כאן ויועץ לימודים יחזור אליך עם כל התשובות!

תחום הלימודים שמעניין אותך:


תקנון האתר