סיפורי הצלחה >

"מכללה יקרה ואנשי הסגל, שמי אוסנת שפירא והצטרפתי למסלול לימודי שמאות מקרקעין אונליין לפני כשנה. אני רוצה להודות לכם על היחס האישי וחברות, על ההשקעה בסטודנטים ואכפתיות. ברצוני לשבח את שלומי המרצה שלי, שהעביר את החומר המורכב כל כך באופן מופתי וברור והכין אותי לבחינות בצורה יוצאת מן הכלל. ללמד מסלול זה דורש מבריקות וניהול נכון של זמן וחומר, ולשלומי יש תכונות אלו ומכאן כמרצה שמו הולך לפניו. הרצאותיו מצוינות, מרצה גאון לטעמי, שאני מאוד מעריכה. כמו כן, חשוב לי לציין, כי רק בזכותו הצלחתי לעבור את המבחן במיסוי מקרקעין ונפלה בחלקי זכות ללמוד אצלו. בנוסף, אשבח את זמינותה של שירן למענה על שאלות, על הסבלנות וההקשבה. אז תודה גדולה ומלוא ההערכה! "
אוסנת שפירא
"שמי עומרי פרץ מרחובות, בן 30, יזם בתחום חיי הלילה. הגעתי ללא ידע ויצאתי עם מקצוע. אני מזכיר לעצמי תמיד: את הצעד הראשון עשיתי במכללת אפיק, להם אני חייב את חיי הכלכליים"
עמרי פרץ
"קודם כל אני רוצה לומר תודה על הכלים והדחיפה למעלה. זכיתי להכיר חברים חדשים ולהצליח, לראות שגם אם משהו נראה גבוה מדי תמיד אפשר להגיע אליו בעזרת יצירתיות ועבודה קשה. לא משנה מאיפה באת, מה שמשנה זה לאן אתה מכוון. ממליץ בחום על מכללת אפיק!"
עומר שרן