מה לומדים בקורס שוק ההון?

מה לומדים בקורס שוק ההון?

מה זה קורס בשוק ההון ומה בעצם לומדים ?

רבים מאיתנו חוששים ושואלים את השאלה, מהו קורס בשוק ההון, מה לומדים ואיך כל זה מתורגם לידי רווחים לבעל ההשקעה ?

נתחיל ונאמר שקודם כל, שוק ההון הינו תחום דינאמי ומתקשר לכל אחד ואחד מאיתנו בצורה כזו או אחרת. בימים אלה, הבנת שוק ההון חשובה להשפעות השוק על פני הפנסיה שלנו, קרנות השתלמות, חסכונות, הלוואות, בין אם על ידנו או בין אם על ידי איש מקצוע.

קורס בשוק ההון ללימודי עקרונות שוק ההון

ישנם מספר רב של קורסים המציעים לימודים מורחבים, ייעודיים ובסיסיים לשוק ההון. חשוב לציין כי קודם כל, לימודי שוק ההון מלמדים אותנו איך לשלוט על הכסף שלנו, לא כל אחד ידע איך למנף את הידע לטובת רווחים, אך חוסר ידע בוודאי שלא יניב רווחים.

לימודי הבסיס של קורס בשוק ההון מלמדים אותנו את עולם המושגים הרחב של התחום ואת אפיקי ההשקעה האפשריים בשוק כמו מטבע חוץ, ניירות ערך, אגרות חוב ועוד. אף אחד לא יכריח אתכם “להמר” על הכסף שלכם, ובמכללות המובילות ניתן למצוא גם קורסים אישיים עם מאמן אישי ולימוד אחד על אחד כך שגם אם קיבלת החלטה להתחיל להשקיע, יש מי שיעזור לך באופן אישי.

מה לומדים בקורס שוק ההון ?

רבים הקורסים המוצעים ע”י המוסדות הלימודיים השונים אך חשוב לציין את הנושאים שיהיה עליכם ללמוד על מנת להעשיר את הידע שלכם כמו שצריך מבלי להחסיר מידע.

לימודי שוק ההון – הבסיס

בחלק זה בד”כ לומדים מושגים, הגדרות, אפיקי השקעה, אפיקי מסחר, איך מנתחים דוח”ות פיננסים ולומדים להכיר את הכוחות השולטים בשוק הישראלי והבין-לאומי. חלק זה הינו תיאורטי לחלוטין בעצם מהווה בסיס להמשך הקורס.

לימודי שוק ההון – אפיקי מסחר והשקעות

חלק זה הינו רחב, מעניין וחשוב מאוד. זהו החלק בקורס שוק ההון בו לומדים את אפיקי ההשקעות והמסחר השונים, מעניקים ידע תיאורטי (וגם מעשי למי שיבחר בכך) לגבי התנהלות, פעולות וזיהוי פוטנציאל לרווח בכל אחד מהאפיקים האלו.

חשוב לציין כי בחלק זה לומדים ניתוח טכני – לימוד קריאת מגמות השוק לצורך השקעה ומסחר בבורסה וביחד עם שילוב ידע ושליטה בתוכנות מסחר, יבצע כל סטודנט בקורס שוק ההון תרגול בזמן אמת ומיקסום תיק ההשקעות שלו.

לימודי שוק ההון – התנהגות סוחר

המכללות המובילות גם מלמדות את הסטודנטים שלהם איך לשמור על קור רוח ולא לזנק לתוך “מלכודות” או איך להרגע ולא לפעול בפזיזות. סבלנות וידע הם שם המשחק וחשוב שהמוסד הלימודי בו בחרתם ללמוד ילמד אתכם את זה, אחרת, תלמדו את זה בדרך הקשה וחבל.

לימודי שוק ההון – בנייה וניהול תיק השקעות עצמאי

במסגרת קורס שוק ההון, תלמדו לבנות ולנהל את תיק ההשקעות שלכם, מדובר בהליך אישי ומותאם לכל סטודנט ולפי שלבים. כאשר עוסקים בחלק הפרקטי בקורס שוק ההון, מקבלים יותר ידע וחשוב מכל, בטחון בניהול תיק ההשקעות העצמאי שלכם.

סימולציות והשקעות בכסף וירטואלי

חשבתם שזורקים אתכם למים ? אתם טועים, אולי הטעו אתכם ואולי לא הבנתם נכון.

בשום קורס שוק ההון לא יכריחו אתכם להשקיע בשביל ללמוד, ישנה מערכת סימולציות והשקעות כסף וירטואלי למטרת לימודים במכללות המובילות כך שאפשר להסיר ספק, לא צריך לבוא עם כסף לקורס בשוק ההון בשביל להתנסות במסחר. המרצים והמאמנים ינתחו איתך את מהלך ההשקעות והמסחר שלך, בין אם מדובר בכסף אמיתי או וירטואלי, תמיד מומלץ להתחיל עם כסף וירטואלי ואת הטעויות הראשונות שלך לבצע כשאין סיכון ממשי לכסף שלך.

בוא ללמוד איך הכסף שלך עובד בשבילך, לחץ כאן

שיתוף

פוסטים נוספים

תמונה: מטבעות דיגיטליים. כיתוב: מה זה קריפטו

מה זה קריפטו

מה זה בדיוק קריפטו? מהם מטבעות קריפטו? מהם המטבעות החדשים? והאם יש מטבעות קריפטו מומלצים? כל היום שומעים על קריפטו. פעם זה היה ביטקוין, אחר 

תמונה: זרועות לצד מחשבים ניידים ושרטוט. טקסט: התמחות בשמאות מקרקעין

התמחות בשמאות מקרקעין – כל הדרך

כמה זמן נמשכת התמחות  בשמאות מקרקעין? מתי אפשר להתחיל להתמחות? מה צריך לעשות כשמסיימים? וגם: איך מוצאים התמחות שמאי מקרקעין? כדי להיות שמאי מקרקעין יש

תמונת מטבעות. טקסט: איך קונים מטבעות דיגיטליים

איך קונים מטבעות דיגיטליים

מהן האפשרויות לקנות מטבעות דיגיטליים?  מהן זירות המסחר הפשוטות והכדאיות? איך קונים מטבעות מפייפאל? ואיך אפשר למצוא מטבעות דיגיטליים גם בישראל בשנים האחרונות מטבעות דיגיטליים

תמונה: ידיים על מקלדת נגישה. טקסט: הצהרת נגישות

הצהרת נגישות – מכללת אפיק

באפיק אונליין אנחנו מחויבים להנגשה לכל בעלי המוגבלויות באפיק אונליין חשוב לנו מאוד להנגיש את הלימודים ואת האתר לכל בעלי המוגבלויות, כך שלא יהיה תלמיד

שלחו לנו הודעה

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות