לימודי שוק ההון

לימודי שוק ההון

קורס שוק ההון המקיף למסחר והשקעות בבורסה

שוק ההון פרץ לתודעה. בהתחלה זה היה משבר 2008, אחר-כך משבר הקורונה, וכעת ניתן כבר לומר שהשנים הללו ייזכרו כתקופה שהביאה את אפשרויות המסחר וההשקעות בשוק ההון לכל בית בישראל. 

זהו כבר לא תחום ששייך רק לאנשי המקצוע בלבד. החל מאנשי קריירה שעד לא מזמן האמינו שיעבדו עד גיל פרישה באותה עבודה, ועד חיילים משוחררים שיודעים שיש עתיד טוב יותר מאשר לעבוד מבוקר עד ערב, כולם מוצאים את מקומם במסלול לימודי המסחר וההשקעה בשוק ההון.

 

מסלול מקצועי להכשרת סוחרים

במהלך הקורס תלמדו קודם כל לחשוב כמו משקיעים. תיחשפו לשיטות המסחר וניהול הסיכונים האקסקלוסיביות שפותחו ע"י סוחרים מקצועיים ותרכשו את הגישה הפסיכולוגית שמפרידה את המשקיעים המוצלחים משאר האנשים.

בתור משתתפי הקורס, תקבלו גישה חופשית ל-200 שעות שידור של סקירות ומסחר בבורסה האמריקאית ולשיעורי אונליין אותם ניתן ללמוד מכל מקום ובכל זמן.

מה תלמדו במסלול

לפעול בבורסה בכוחות עצמכם

במסלול תלמדו מהי הבורסה, באיזה שעות היא פועלת, מהן מניות ואיך קונים ומוכרים אותן. תתחילו מהבסיס ולאט לאט תתקדמו לחומרים המתקדמים והחשובים של סוחרי הבורסה, עם דגש על פרקטיקה ובניית הידע הבסיסי.

שיטות מתקדמות למסחר והשקעות​

לאחר התיאוריה, תצאו לדרך המעשית. תלמדו את המודלים והשיטות שפותחו במכללת אפיק ותרכשו את הכלים המשמשים את אלפי בוגרי המכללה להשגת רווחים על בסיס שבועי עודפת בבורסה.

להפוך את המשבר להזדמנות

משקיעים מצליחים מתעלמים מהפאניקה. המשקיע וורן באפט נוהג לומר שהוא קונה כשכולם מפחדים. חלק נכבד ממסלול המסחר בשוק ההון יתמקד בפסיכולוגיה הנכונה שמאפשרת להשיג רווחים חלומיים, במיוחד ברגעי משבר.

מה אומרים עלינו בתקשורת?

מבנה ההכשרה

חלק א' - הכשרה תיאורטית

בתחילתה של תקופה זו תרכשו את הבסיס התאורטי עליו תבוסס הכשרתכם. תבינו מהי המניה ומה באמת משקף מחירה, מיהם השחקנים הפועלים בשוק הון וכיצד הם משתמשים בבורסה לצרכיהם.

חלק ב' - פרקטיקת המסחר

בחלק זה תעברו מעולם המושגים המופשטים אל עולם המציאות. תלמדו כיצד מבצעים פעולות בחיים האמיתיים, כיצד מזהים מגמות במחירי נכסים פיננסיים, כיצד קונים אותם או מוכרים וכיצד מנהלים עסקאות באופן מקצועי.

חלק ג' - תרגול מעשי

חלק זה הינו החלק הפרקט אשר תלוי בכם ובזמנכם הפנוי. מיד לאחר תום הקורס תקבלו גישה לספריית התוכן ולסקירות המצולמות שיאפשרו לכם ללמוד בעצמכם כיצד מרוויחים ברגעי האמת, איך קונים ומוכרים וכיצד מנהלים עסקאות. תרומתו העיקרית של חלק זה באה לידי ביטוי בהכנה שהוא מספק לקראת יום המסחר ותזכורת תמידית כיצד ליישם בפועל את הלימודים התיאורטיים שנלמדו בשיעורים. 

כלים אקסקלוסיביים לסוחר

ניג'ה של סוחר

ספרו של מייסד מכללת אפיק: כלים ללוחמה פסיכולוגית בשווקים הפיננסיים

גישה חינמית לסקירות שווקים

200 שעות סקירת שווקים וחומר לימודי מוקלט של מרצי הקורס

ספר קורס דיגיטלי

כל המידע, הדוגמאות, התבניות והאסטרטגיות שתצטרך מסחר רווחי

סדר השיעורים

הכירו את מכללת אפיק

מכללת אפיק נוסדה ב-2008 ע”י הסוחר והמשקיע אלי קאופמן, אשר טרגדיה אישית היא שדחפה אותו אל תחום המסחר המקצועי בבורסה. במהלך תקופה זו פיצח אלי את הגורמים הפסיכולוגיים המרחיקים סוחרים פרטיים מעצמאות כלכלית בשוק ההון. בעקבות הצלחתו כתב אלי את רב המכר “נינג’ה של סוחר”, אשר חשף את עולם המסחר לאלפי סוחרים חדשים.

סטודנטים מספרים

הכירו את המרצה

עידו טמין הינו סוחר מקצועי בעל ניסיון של למעלה מעשור בשוק ההון. בשנותיו הרבות בשוק פיתח עידו ששיטת מסחר משלו הנשענת על אמנות “קירקוף” המניות המאופיינת בשמירה על סיכון נמוך בכל עסקה ועסקה תוך יצירת רווחים באופן שיטתי. בעקבות הצלחתו במסחר המקצועי פנה עידו לעסוק בהכשרת סוחרים חדשים וכיום הוא מרצה ומתרגל מוביל, בעל ניסיון הוראה עשיר ומאות סטודנטים מרוצים.

מתנה לזמן מוגבל בלבד

קורס מבוא לשוק ההון חינם!

מושגים חשובים מעולם שוק ההון - כדאי לצפות

קורס שוק ההון