זה הזמן ללמוד מסחר בשוק ההון

זה הזמן ללמוד מסחר בשוק ההון

ראשית, מהו שוק ההון?

שוק ההון הינו שוק בו מתנהל מסחר על כסף(הון). אלה שצריכים כסף (חברות ופרטיים שמגייסים כספים) פוגשים את אלה שיש להם כסף (משקיעים) על מנת לשרת זה את האינטרס של זה ולהרוויח יותר כסף. בשונה מהשוק המוכר והידוע עם הרוכלים והסוחרים, למסחר בשוק ההון יש מקום קבוע והוא נקרא “הבורסה לניירות ערך”. לכל מדינה בורסה משלה, דרכה היא מנהלת את המסחר, גם ברמה הארצית וגם בכמה העולמית.

למי מתאים מסחר בשוק ההון?

נתחיל ונאמר שכל אחד יכול לסחור בשוק ההון. אך מומלץ ללמוד את התחום קודם. אין צורך בידע קודם לפני התחלת קורס שוק ההון, לימודי שוק ההון. נעשים בליווי אישי וממשיכים אתכם גם לאחר הלימודים (אצלנו במכללת אפיק). כל מי שרוצה להגדיל את ההכנסה שלו, כל מי שמחפש “עבודה נוספת”, צעירים, מבוגרים ובעצם שוק המסחר פתוח לכל מי שמעוניין ללמוד תחום רווחי, מעניין ולאחר הקורס לא להשקיע יותר מידי זמן ביחס לעבודה שניה אמיתית. המון סטודנטים ובוגרי המכללה שהתחילו במסחר בשוק ההון כ”עבודה שניה” הפכו לברוקרים מקצועיים והיום זהו המקצוע היחיד בחייהם. למכללת אפיק פריסת סניפים ארצית וכל אחד יכול ללמוד קרוב לביתו.

כמה זמן נמשך קורס שוק ההון?

קורס מסחר בשוק ההון (או קורס בורסה) נמשך כ-4 חודשים ובסיומו לתלמיד ידע, ניסיון ומקצועיות להתחיל לסחור בבורסה. לא, אנחנו לא זורקים את הסטודנטים שלנו למים ומקווים שהם יצליחו. הסטודנטים שלנו מקבלים ליווי מלא גם לאחר סיום הקורס, עזרה בביצוע עסקאות וסיקורים שבועיים ממומחי המכללה. כאשר אתה בוגר של מכללת אפיק, אתה אף פעם לא לבד.

למה מומלץ עכשיו להתחיל להשקיע בשוק ההון?

הבורסה בסין קורסת, המדדים מתנודדים ובעברית פשוטה, יש פוטנציאל רווחי ענק! כל שינויים דרסטיים במדד יכולים להניב רווחים כספיים בטווח השקעה קצר בהשוואה למצב מתון. בוגרי המכללה יודעים שגם בנפילות של מדדים, מניות ובורסות, ניתן להרוויח כסף. מי שסיים קורס מט”ח (חלק מלימודי שוק ההון למתחילים) לדוגמא ידעו לנצל את התנודות בשער היציג על מנת להרוויח כספים בטווח קצר.

באנר הפניה לקורס שמאות רכוש. כותרת: כמה עולה קורס שמאות מקרקעין

פשוט להשקיע ולחכות למזל שיגיע ?

שיטות הלימוד של מכללת אפיק כבר הוכיחו וממשיכות להוכיח את עצמן בכל פעם מחדש. אין צורך להסתמך על המזל, מתמידים, מקפידים וזוכרים את השיעורים על התנהגות סוחר רגועה ללא מהלכים פזיזים והרווח בעקרון מובטח. אנו בטוחים בשיטות המסחר שאנו מלמדים את התלמידים שלנו.

עד שאני אסיים לימודים הבורסות כבר ירגעו לא ?

לכל עלייה יש ירידה, כמו כן לכל ירידה יש עלייה. לאחר קריסות הבורסה בסין, בד”כ לאחר מכן מתחילות עליות בהדרגה, מהם גם ניתן לגרוף רווח. כאשר הבורסות בירידות, ניתן להשקיע במניות לטווח ארוך ולמכור שמחיר המניה מגיע לשיא. בכל מקרה, בין אם לקיים מסחר לאחר קריסת בורסה או לחכות לרעידות הבורסה הבאות, לאחר סיום קורס מסחר בשוק ההון אפשר לשבת על הגדר ולהיות מוכנים להשקעה הבאה שלכם.

אל תהיה מאחורי כולם, זה הזמן שלך להרוויח, להוביל וליהנות מהכנסה נוספת משוק ההון – מבצע מיוחד לקראת החגים לקורס שוק ההון במכללת אפיק – 2000 ₪ מלגת לימודים במתנה. לפרטים נוספים ורישום לקורס הבא הקרוב לביתך

לחץ כאן.

שיתוף

פוסטים נוספים

אדם על מחשב. כיתוב: איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין

מה המוסדות שבהם אפשר ללמוד שמאות מקרקעין? מה לומדים בשמאות מקרקעין? ומה היתרונות של אפיק? השאלה איפה כדאי ללמוד שמאות מקרקעין היא שאלה של הרבה

בוגרי קורס שמאות רכוש 2021

עוד בוגרים מרוצים של קורס שמאות רכוש בוגרי קורס שמאות רכוש 2021 בהובלתו של קובי רז. לרוב אנחנו מעדיפים קורסים אונליין ולא להיות בפקקים. אבל

תמונה: מטבעות דיגיטליים. כיתוב: מה זה קריפטו

מה זה קריפטו

מה זה בדיוק קריפטו? מהם מטבעות קריפטו? מהם המטבעות החדשים? והאם יש מטבעות קריפטו מומלצים? כל היום שומעים על קריפטו. פעם זה היה ביטקוין, אחר 

שלחו לנו הודעה