הקורסים שלנו

שמאי מקרקעין מתפקד כמומחה בשוק הנדל"ן, אשר מודע לכל הכוחות הקשורים לשוק זה, מתחומי הכלכלה, החברה, ההנדסה והמשפט. הבנת תקני וחוקי הקרקע, אישורים לבנייה, ועוד חוקים מורכבים הקשורים למס. הבנה זאת הינה בעלת ביקוש רב בשוק. כדי להירשם בפנקס שמאי המקרקעין הסטודנט חייב לעמוד בבחינות שעורכת המועצה בהתאם לכללי שמאי מקרקעין (תכנית בחינות), התשמ"ה-1985.מחירו של כל מוצר בשוק נקבע על-ידי אנשי מקצוע. בשוק הנדל"ן איש המקצוע הקובע את מחיר הנכס הוא שמאי מקרקעין. ישנם גופים רבים הזקוקים לשווי השוק של נכס דלא ניידי (נדל"ן): הבנקים הקובעים את גובה המשכנתא הזקוקים להערכה מדויקת , חברות הביטוח הקובעות את שוויו לטובת עדכון הפוליסה, בעלי הנכס המעוניינים בפיתוח הנכס או הרשויות המקומיות. בשל ריבוי ההשקעות בנדל"ן בישראל הפך תחום שמאות המקרקעין לפופולרי במיוחד ובעלי ההכשרה המקיפה של קורס שמאות מקרקעין יוכלו להשתלב בעבודה במשרדי ממשלה, גופים עסקיים פרטיים וציבוריים, בנקים, חברות ביטוח, חברות בנייה, חברות נדל"ן, יזמי נדל"ן, או עם משקיעים זרים.

תחום שוק ההון הינו תחום מבוקש שהולך וגדל עם השנים, ובמיוחד בשנים האחרונות לאור המחאות והתעוררותו של הציבור. מכללת אפיק מתמחה בקורסי שוק ההון ומציעה מגוון קורסים בתחום כגון קורס שוק ההון למתחילים, קורס שוק ההון למתקדמים וקורס בורסה. כל הקורסים המוצעים במסגרת אפיק פיננסיים נבנו במטרה לספק לתלמידי המכללה היקף לימודים הרחב ביותר בתחום בשוק ההון. מכללת אפיק מכשירה את בוגריה למצוינות בתחום ומעניקה להם מקצוע אשר פותח בפניהם דלתות רבות להצלחה. קורסי שוק ההון במכללת אפיק מאפשרים לסטודנט עבודה בחדרי מסחר בזמן אמת וזאת על מנת להכיר את השטח לאורכו ולרוחבו בכדי להצליח ולהפוך לסוחר מקצועי בשוק

עולם הנדל"ן תופס נתח רחב מחיינו ובמיוחד בשנים האחרונות לאור השיח הגדל והולך בנושא מכללת אפיק מציעה מבחר קורסים בתחום הנדל"ן הפותח בפניכם הסטודנטים צוהר לתחום מעניין ומאתגר. בין הקורסים בתחום הנדל"ן תוכלו למצוא קורס יזמות נדל"ן, לימודי נדל"ן וקורס תיווך נדל"ן. קורסי הנדל"ן מקנים לכם הסטודנטים כלים להשקעות חכמות ונבונות, הם כוללים במסגרת התוכנית אימון אישי, איתור הזדמנויות עסקיות, השבחת נכסים, חקר שוק, תיווך וניהול פרויקטים. מכללת אפיק מעמידה לרשותם של התלמידים את מיטב המרצים מקצועיים ומיומנים בתחום. צוות המרצים מעביר את שיעורי הקורס על ידי למידה תיאורטית ומעשית בשטח.

אחד ממוקדי הכוח הבולטים בתחום הנדל"ן הינו תחום המשכנתאות אשר מביא פרטיים לנסות ולהשתלב באחד האפיקים היותר מעניינים שקיימים בעולם הנדל"ן. בכדי לחדור לעומקם של הדברים ולהבינם בצורה מקיפה יש ללמוד קשת רחבה של מושגים מקצועיים מעולם הנדלן והמשכנתאות וליישמם מבחינה פרקטית ועל זה אנחנו במכללת אפיק שמים דגש. מכללת אפיק מעניקה את הידע המקצועי, הכלים והמיומנויות במטרה שהסטודנטים שמסיימים את המסלול בהצלחה יוכלו להשתלב ולעסוק בתחום. עם דגש על מצוינות, התמדה, בחירת המרצים הטובים ביותר בתחום תוכלו לרכוש את כל הכלים המקצועיים לעשייה המניבה פרי בעולם הנדל"ן ובפרט בתחום המשכנתאות. מכללת אפיק מעמידה לשירות הסטודנטים את תכנת השכלולית במהלך הקורס ללא עלות, זאת במטרה לצבור ניסיון מעשי ולבוא מוכנים ומיומנים לעבודה בפועל.

יזמות עסקית מלבד היותה לאנשים עסקים, היא גם דרך להניע ולמנף עסקים קטנים. במציאות בה עסקים קמים ונופלים חשוב שיהיה מי שיידע איך להוביל עסקים למעלה ולשם כך מכללת אפיק מעמידה את שירותיה המקצועיים במסגרת לימודי יזמות עסקית לאלו הרוצים להקים עסק או מיזם או לאלו הרוצים לקדם עסק קיים. הלימוד במכללת אפיק נעשה באמצעות ליווי מקצועי של יועצים ומומחים בתחום. קורסי היזמות במכללת אפיק מתמקדים בגיבוש ועריכת תוכנית עסקית, ליווי והדרכה עסקית, מהם שיטות הניהול ועד לשלב בו לומדים הסטודנטים מהן הדרכים לגיוס הלוואות ייעודיות ליזמים ולבעלי עסקים קיימים. צוות המרצים של מכללת אפיק צבר ניסיון רב בתחום ותמך בהקמתם ופיתוחם של אלפי עסקים במהלך השנים.

מסחר יומי בשוק ההון בהחלט צובר תאוצה בעולם והופך לתחום מבוקש בקרב רבים ולכן אנו במכללת אפיק בנינו מבחר קורסים שמטרתם הקניית ידע מעשי במסחר במניות בבורסות ארה"ב וכלים המאפשרים ליישם את הידע הזה באופן מיטבי בפרקטיקה. קורסים כמו מסחר יומי בשוק ההון, מסחר יומי בשוק האמריקאי ולמידת שוק ההון האמריקאי של מכללת אפיק יאפשרו לכם לקבל את כל המידע הדרוש על מנת להפוך לסוחרים במניות יומיות מקצועיים. במסחר היומי קיימים מגוון סוגי מסחר וצוות המרצים המנוסה של מכללת אפיק יעניק לכם את המידע המעמיק ביותר תוך למידה בשיטה תאורטית ומעשית במסחר בזמן אמת.

ממליצים עלינו

אימרי לוי

"שמי אימרי לוי, למדתי במכללת אפיק קורס השקעות חכמות בנדל"ן בשילוב תיווך ותמ"א 38, הגעתי ללא ידע, יצאתי עם מקצוע לעתיד. במהלך הקורס רכשתי יחד עם בן משפחה דירה, לאחר מספר חודשים רכשתי דירה נוספת. מכרנו את 2 הדירות ברווח נאה. אני ממשיך להתעסק בתחום לרכוש ולמכור נכסים לחפש השקעות ברחבי הארץ ופרויקטים אישיים."

אייל חזות

"שמי אייל חזות, למדתי במכללת אפיק את קורס שוק ההון. הלימודים מקצועיים מאוד ומקנים ביטחון במסחר בשוק ההון תוך כדי הבנה ויכולות ביצוע גבוהה המוביל אותנו לעשות כסף. ישר כח! תודה רבה לצוות ההנהלה התומך באווירה משפחתית ובפרט למרצה המוכשר עידו, נתראה בקורסים הבאים"

עומר שרן

"שמי עומר שרן, קודם כל תודה על הכלים ו"הדחיפה" למעלה, זיכיתי להכיר חברים חדשים ולהצליח, ולראות שמה שנראה מלמעלה תמיד אפשר להגיע אליו ביצירתיות העבודה קשה לא משנה מאיפה באת, משנה לאן שאתה מכוון את עצמך! ממליץ בחום מכללת אפיק וכל השאר סתם חקיינים"

עמרי פרץ

"שמי עומרי פרץ, רחובותי בן 30, יזם בתחום חיי הלילה. הגעתי ללא ידע, יצאתי עם מקצוע לעתיד. אני מזכיר לעצמי תמיד: את הצעד הראשון עשיתי במכללת אפיק. להם אני חייב את חיי הכלכליים"

אמיר ונדרובניק

"שמי אמיר ונדרובניק, התחלתי ללמוד במכללת אפיק, כבר במהלך הקורס עשיתי סכום מעולה של 5000 שח! אני מרוצה מאוד ושמח על שירות העדכונים של המכללה, אי אפשר לתאר במילים את הביטחון, את השלווה ואת החופש - כשאתה יודע שאתה יכול בכל רגע נתון להכפיל את הכנסתך החודשית במאמץ זניח"

מיקי דאורפור

"שמי מיקי, הגעתי למכללת אפיק דרך המלצה של חבר במטרה לייצר הכנסה נוספת. כשהגעתי לאפיק לפני 3 שנים לא ידעתי כלום על ניירות ערך, והאמת שאפילו חששתי מזה... היום אני מודה לאל כל יום שלמדתי את התחום, אני כבר לא עובד למעלה משנה, מתפרנס רק ממסחר ונהנה מכל רגע. הכיתה והמרצים עושים את ההבדל."

אבירם צאיקשווילי

"שמי אבירם, מאשדוד, הגעתי למכללת אפיק לאחר סקר שוק. קיבלתי תמורה מלאה לכספי ואני שמח שבאתי ללמוד במכללה כל שיעור זה חוויה, קיבלתי המון כלים ולא תיארתי לעצמי שאקבל כל כך הרבה כלים"

שמואל שמילוב

"שמי שמואל שמילוב, בן 24, כבר במהלך הקורס עשיתי את ה 2000 שח הראשונים. אז הבנתי שאני עוד הולך לעשות אחלה כסף בהמשך"

סטניסלב שניידר

"שמי סטניסלב שנידר, בעזרת שירות האיתותים של מכללת אפיק, הרווחתי ב 3 חודשים 9800$ לא האמנתי. הרווחתי פי כמה וכמה ממה שציפיתי"

רועי דניס

"שמי רועי דניס, בעזרת שירות האיתותים של מכללת אפיק עשיתי אלפי שקלים והחזרתי את עלות הקורס עוד במהלך הקורס"

רודיקה גריסרו

"שמי רודיקה גריסרו, עשיתי אלפי שקלים כבר במהלך הקורס. לא חשבתי שארוויח סכומים כאלה כבר במהלך הקורס! בטוחה שארוויח עוד הרבה הרבה יותר בהמשך"

איציק נדב

"שמי איציק נדב, הרווחתי 140000 שח כבר במהלך הקורס! הגעתי למכללת אפיק עם נסיון של 15 שנה, המרצים פתחו לי את העניים, לימדו אותי מסחר עם סבלנות, לימדו אותי למקסם את הרווח, לא האמנתי שארוויח כל כך הרבה"

רועי חורב

תודה רבה למכללת אפיק על העידכונים ועל המידע אין מה להגיד השיטה עובדת יפה מאוד רואים תוצאות טובות רק ביקורות טובות ברוך השם.

יוסף עיסמאיל

אלי היקר ומכללת אפיק ממש תודה רבה שהכנסת אותנו אל עולם של הצלחה ....באמת תודה רבה.

חגי בכר

אני שמח מאוד שבחרתי ללמוד את נושא המסחר במכללת אפיק בשיטת האימון האישי ובתצורה של שיעור פרטי