ביטקוין למתחילים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
ביטקוין למתחילים

ביטקוין המטבע הדיגיטלי, אמור על פי תומכיו הנלהבים לשנות סדרי עולם, ולהפוך למטבע הקונבנציונאלי. לעשות בדיוק את מה שעשו מטבעות הכסף לסחר החליפין. הביטקוין מציע גישה מודרנית לנושא המטבע המאפשרת חופש פעולה מירבי למשתמש, ללא הגבלות ועיקולים המותווים על המשתמש בכוחו של משטר, ממשלה, או בנק כלשהם. ייצור הביטקוין, המכונה "כרייה" כמחווה לכריית הזהב, מוגבל בזמן ובכמות, כך שלא יתכן ייצור מופרז של ביטקוין שיוביל לירידת ערכו. כיום קיימים 16 מיליון מטבעות ביטקוין בשווי של 29,550 מיליוני דולרים, כאשר היעד הסופי הוא 21 מיליון מטבעות.

איך משיגים ביטקוין?

תהליך הכרייה הוא ארוך ומורכב. ברוב המקרים, הדרך להשיג ביטקוין היא לקנות את המטבע, או למכור למישהו מוצר או שירות, תמורת ביטקוין. את הביטקוין מאחסנים בארנקים דיגיטליים, שהם למעשה תוכנה המותקנת על מחשב נייד או נייח, מכשיר טלפון חכם, או באתר מרוחק שניתן לגשת אליו דרך הרשת. קיימים מספר ארנקים אותם ניתן לרכוש, ארנקים חמים הם כאלו המחוברים לרשת כל הזמן, ואילו ארנקים קרים הם כאלו שאתה מחברם לרשת רק בעת שברצונך לבצע עסקה.

יתרונות

הביטקוין מציע כלכלה חופשית ממגבלות של רגולטורים, מוקדי כוח, משטרים חשוכים, וכיוצא באלו. בנוסף, המטבע מתאים לסחר בינלאומי, ומאפשר העברות כספים מהירות ללא עמלות. המטבע וירטואלי, ומאוחסן על גבי המחשב שלך, כל קנייה או מכירה מתועדות בקוד פתוח, כך שבכל רגע נתון כל אחד יכול לראות את ההעברות שבוצעו, אולם התיעוד הוא של כתובות הארנקים ביניהם התבצעו העסקאות, ללא זיהוי המשתמשים. הדואליות הזו יוצרת פלטפורמה להעברות כספיות שבה מצד אחד, כל העסקאות מדווחות, מבוקרות ומתועדות, ומצד שני, כל המשתמשים חסויים ואנונימיים.

מסחר עתידני

הביטקוין, ומטבעות דיגיטליים שצצו אחריו, מהווים את ראש החץ, שיתווה את הדרך למסחר בעתיד. כמוסד העוסק בהקניית ידע בתחום שוק ההון, בחרנו להפוך את המסחר בביטקוין למסלול לימוד חדש וייחודי שנמצא בבלעדיות אצלנו במכללה. המסחר בביטקוין הוא תחום חדש, העתיד לשנות את פני הכלכלה העולמית, ומי שמעוניין להשתלב בשוק ההון, חייב להכיר אותו לעומק כי אין ספק שמדובר בדבר הבא בתחום.

רוצה לקדם את הקריירה שלך ?

השאר לנו את הפרטים שלך ונחזור אליך בהקדם האפשרי 

הכתבות החמות מעולם השמאות

הפודקאסטים החמים מעולם השמאות

צרו קשר