בורסה למתחילים – מה צריך לדעת כדי להתחיל בבורסה?

בורסה למתחילים - מה צריך לדעת כדי להתחיל בבורסה?

מכללת אפיק מציעה לכם אפיק חדש בתחום שוק ההון והבורסה באמצעות קורסי מבוא וקורסים ייעודיים בנושאים שונים ברמת מתחילים ומתקדמים.

קורס בורסה למתחילים מתאים לקהל יעד של אנשים שאינו בעל ניסיון או ידע בסיסי בתחום הבורסה ומעוניין לרכוש את אותו ידע וזאת במטרה להתקדם הלאה לקורס מתקדמים ובסופו של דבר להשתלב בתפקיד משקיע, יועץ או סוחר בבורסה או בחברות העוסקות בשוק ההון.

קצת אודות הבורסה

הבורסה או בשמה המקצועי ‘הבורסה לניירות ערך’ היא זירת מסחר ממוחשבת בה נסחרים כל מיני סוגים של ניירות ערך, אם הכוונה היא אל מניות, אופציות ועוד. המטרה של הבורסה היא מסחר, כך שעיקר הפעולות שנעשות בה הן קנייה ומכירה של ניירות ערך על ידי מוכר המניה וקונה המניה. אלו מסכימים לקנות או למכור במחיר מסוים ובכמות מסוימת לכל עסקה.

קורס בורסה למתחילים

קורס בורסה למתחילים יקנה לסטודנטים את בסיס הידע החיוני להבנת כל הקשור אל עולם הבורסה והתהליכים המתממשים בעולם זה. בסיום הקורס הבוגרים יתמצאו בכל הקשור אל מושגים בסיסיים הקשורים אל תחום הבורסה, הם יבינו כיצד הבורסה פועלת, מהם הגורמים המשפיעים עליה, מי מושפע מהבורסה, מי מעורב בה ויוכלו להגיע להחלטה כיצד הם יוכלו להשתלב בעולם זה.

הבורסה בישראל – כרטיס ביקור

בישראל החלו לסחור בבורסה עוד בשנת השלושים. ב- 1935 בנק אנגלו-פלסטין הקים את לשכת החליפין לניירות ערך בה נסחרו ניירות ערך כשעה מדי יום וב- 1953 הוקמה הבורסה לניירות ערך. ב- 1968  נחקק החוק הנקרא ‘חוק ניירות ערך’ והוקמה הרשות לניירות הערך שתפקידה לפקח ולשמור על האינטרסים של המשקיעים. המטרה של הבורסה בישראל היא לאפשר לחברות שונות לגייס כספים וזאת למטרת צמיחה, לאפשר לציבור להשקיע בניירות ערך וזאת על ידי פעולת סחר של קנייה ומכירה, למשוך לישראל כל מיני משקיעים מחו”ל ולאפשר לממשלת ישראל להפריט את החברות הממשלתיות.

המטרה של המשקיעים בבורסה היא לקנות מניות וזאת על מנת ליהנות מעליית השווי של אותה מניה שהם קנו בעתיד ולמכור אותה ברווח.

לימודי שוק ההון – נושאי לימוד – קורס בורסה למתחילים

  • קהל היעד – מיהם אותם אנשים שיכולים להשקיע בבורסה.
  • השקעה – כיצד מתבצעת ההשקעה ומה תפקידם של המשקיע, יועצי ההשקעות, משווקי השקעות, מנהלי תיקים, מחשב הבורסה ועוד.
  • חברים – מיהם חברי הבורסה ומה זה אומר.
  • חברות – מהי הסיבות בגינן חברות מנפיקות מניות בבורסה וכיצד הדבר יכול לתרום לכם.
  • שקיפות בבורסה – פרסום דו”חות, דיווחים שונים על אירועים חריגים, פיקוח על הבורסה ושוק ההון.
  • מושגים חשובים – רישום כפול, הנפקה, מסחר ועוד.
  • מסחר – איך הוא מתבצע? עקרונות המסחר בבורסה.

קורס בורסה למתחילים מתאים לכל אדם שמעוניין להתחיל ולהשתלב בשוק ההון תוך התמקדות בבורסה. קורס זה מקנה את היסודות החשובים ביותר אודות עולם הבורסה על ידי טובי המרצים בתחום. הלימודים עיוניים והדוגמאות מוחשיות. בסיום קורס בורסה למתחילים של מכללת אפיק ניתן יהיה להירשם אל קורס בורסה למתקדמים.

מלווים אתכם להצלחה עוד מתחילת הדרך – מכללת אפיק – בורסה למתחילים

באנר הפניה לקורס שמאות רכוש. כותרת: כמה עולה קורס שמאות מקרקעין

שיתוף

פוסטים נוספים

בוגרי קורס שמאות רכוש 2021

עוד בוגרים מרוצים של קורס שמאות רכוש בוגרי קורס שמאות רכוש 2021 בהובלתו של קובי רז. לרוב אנחנו מעדיפים קורסים אונליין ולא להיות בפקקים. אבל

תמונה: מטבעות דיגיטליים. כיתוב: מה זה קריפטו

מה זה קריפטו

מה זה בדיוק קריפטו? מהם מטבעות קריפטו? מהם המטבעות החדשים? והאם יש מטבעות קריפטו מומלצים? כל היום שומעים על קריפטו. פעם זה היה ביטקוין, אחר 

תמונה: זרועות לצד מחשבים ניידים ושרטוט. טקסט: התמחות בשמאות מקרקעין

התמחות בשמאות מקרקעין – כל הדרך

כמה זמן נמשכת התמחות  בשמאות מקרקעין? מתי אפשר להתחיל להתמחות? מה צריך לעשות כשמסיימים? וגם: איך מוצאים התמחות שמאי מקרקעין? כדי להיות שמאי מקרקעין יש

שלחו לנו הודעה

ליצירת קשר לחץ כאן

צור קשר

יש לך שאלות? צריך עזרה? מנהלי שירות הלקוחות שלנו ישמחו לענות לך על כל שאלה - הכנס את הפרטים שלך ואנו ניצור איתך קשר במהירות