אודותינו

אודות מכללת אפיק

מכללת אפיק הינה המכללה מובילה בארץ ללימודי שמאות מקרקעין, שוק ההון, לימודי יזמות ונדל"ן, משכנתאות ויזמות עסקית ולה מעל 20,000 סטודנטים ולקוחות מרוצים.

מכללת אפיק הוקמה בשנת 2008 ע"י אלי קאופמן, סוחר ותיק ומנוסה בשווקים הפיננסים, כותב טורים באתרים מובילים ונחשב ל"עילוי" בתחומו ואת כל זה חושף מר אלי קאופמן בהופעותיו הרבות בתקשורת בשנים האחרונות ובספרו שיצא לאור "נינג'ה של סוחר" העוסק בפסיכולוגיה בשוק ההון ובעסקים. הספר אותו חיבר מנכ"ל המכללה זכה  לעשות הדים בארץ והן ברחבי העולם. כמו כן, נכתבו על ידי מנכ"ל המכללה 3 ספרים נוספים בנושא נדל"ן, יזמות עסקית ושוק ההון על נושאים אלו הוא מרצה ברחבי העולם. שיטות הלימוד של מכללת אפיק ייחודיות, מוכחות ובלעדיות.

הלימודים מתקיימים בפריסה ארצית: רחובות (ראשי), תל אביב, חיפה, ירושלים וכפר סבא.

מעל  10 שנות מסורת, מכללת אפיק מקנה לתלמידיה כלים מקצועיים ומתקדמים המאפשרים השתלבות בתחומים דינמיים ומרתקים. במכללת אפיק פיתחנו שיטת למידה ייחודית ובלעדית הכוללת שילוב בין תיאוריה לבין פרקטיקה יישומית, אשר תבטיח לכם תוצאות מידיות. צוות מרצי מכללת אפיק מונה כיום כ-25 מרצים, אנשי מקצוע בעלי ניסיון רב שנים ועתירי ידע כל אחד בתחומו.
מכללת אפיק מספקת שיטות לימוד תאורטיות ומעשיות אשר מקנות כיסוי נרחב של כל תחום ומאפשרות יציאה בטוחה ל"עולם האמיתי". שיטות הלימוד הייחודיות פותחו בעשור האחרון על ידי צוות המרצים המיומן יחד עם מנכ"ל המכללה מר אלי קאופמן ומוכיחות את הצלחתן. צוות המכללה שם לדגש את הצלחת בוגריו ומתאים את תכניו באופן דינמי בהתאם לשוק ולצורכי המציאות.

חזון המכללה – להיות מרכז לפיתוח מקצועי ולפיתוח אישי לכל אדם החפץ בהרחבת ידיעותיו וכישוריו. לבער את הבורות הפיננסית הקיימת באוכלוסייה על כל רבדיה, להכשיר משקיעים וסוחרים, אף ללא הון התחלתי, לעשות שינוי מהותי בחייהם. המכללה מציבה במרכז את הסטודנט, מקדמת איכות לימודית גבוהה ומכשירה את בוגריה להתמודד עם אתגרי המחר.

לקוחות המכללה נהנים מהמערכות המתקדמות בעולם, שירותי מסחר, ליווי הדרכות, יעוץ משכנתאות מימון ואף השמה בתחום אותו הם בחרו ללמוד וזאת לאור 10 שנות ניסיון, ליווי והדרכת עשרות אלפי סטודנטים ובוגרים במגוון תחומי ההשקעות, שמאות מקרקעין המסחר והפיננסים.

למה ללמוד במכללת אפיק?

סגל ההוראה – סגל ההוראה במכללת אפיק הינו מחוד החנית של המשק בהם, ממשרד האוצר, מחברי ספרים, מנהלי יתרות המטח של בנק ישראל, יזמים ידועים, עורכי דין ועוד… כל אלו מחויבים ומלווים כל סטודנט וסטודנט באופן פעיל ושותף לאורך כל הקורס ואף אחריו.

שיטת לימוד ייחודית – במכללת אפיק הבינו שללא שיטה ברורה ודגש על לימוד הפרקטי , קשה מאוד להצליח בשווקים מורכבים ולכן כל סטודנט מקבל יחס אישי ותוכנית לימודים שתתאים לו , כל סטודנט נכנס למעקב מלא של המכללה בכדי לוודא שמתקדם  בקצב הנכון .

השמה לסטודנטים ושירותים נוספים – חטיבה ייחודית, הדואגת לכל סטודנט שמעוניין להשתלב בעבודה בתחום בו הוא התמקצע. כמו כן מגוון אפשרויות לימוד החל מאימונים אישיים, אימונים בבית הלקוח כיתות גדולות\בינוניות וקטנות ו"אחריות לכל החיים" על הקורס.

נוחות גמישות ואבזור – למכללת אפיק סניפים בכל רחבי הארץ המכללה נהנית מגדילה והתפרסות למוקדים רבים. כמו כן, למכללה כיתות מאובזרות ברמה הגבוהה בארץ ובאישור מכון התקנים הישראלי ואישור מערכות המסחר המתקדמות של WALL-STREET כמו כן, כל סטודנט מקבל ספרי לימוד ממוקדים, עדכניים ומלאים, חומרי עזר וגישה לאתר מיועד לבוגרים וסטודנטים ובו חומרי הלימוד מצולמים.

מכללת אפיק – השקעה לחיים

ממליצים עלינו

"שמי אימרי לוי, למדתי במכללת אפיק קורס השקעות חכמות בנדל"ן בשילוב תיווך ותמ"א 38, הגעתי ללא ידע, יצאתי עם מקצוע לעתיד. במהלך הקורס רכשתי יחד עם בן משפחה דירה, לאחר מספר חודשים רכשתי דירה נוספת. מכרנו את 2 הדירות ברווח נאה. אני ממשיך להתעסק בתחום לרכוש ולמכור נכסים לחפש השקעות ברחבי הארץ ופרויקטים אישיים."

"שמי אייל חזות, למדתי במכללת אפיק את קורס שוק ההון. הלימודים מקצועיים מאוד ומקנים ביטחון במסחר בשוק ההון תוך כדי הבנה ויכולות ביצוע גבוהה המוביל אותנו לעשות כסף. ישר כח! תודה רבה לצוות ההנהלה התומך באווירה משפחתית ובפרט למרצה המוכשר עידו, נתראה בקורסים הבאים"

"שמי עומר שרן, קודם כל תודה על הכלים ו"הדחיפה" למעלה, זיכיתי להכיר חברים חדשים ולהצליח, ולראות שמה שנראה מלמעלה תמיד אפשר להגיע אליו ביצירתיות העבודה קשה לא משנה מאיפה באת, משנה לאן שאתה מכוון את עצמך! ממליץ בחום מכללת אפיק וכל השאר סתם חקיינים"